• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Veshtire te behesh budallaqe sot,eshte shtuar konkurrenca:(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pse nuk eshte moda e viteve 30-40 ku edhe meshjkujt vishin rroba banjo trupppppppp ....bah jan bere me keq se femrat, nuk veshin me boxer :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Shyqyre qe eshte pak me fresket sot se plasem. Te pakten e parashikuan njehere sakt motin keta talanet,lol
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe vertet "dardha e ka bishin mbrapa" cte mbjellesh do korresh, kurh flet per te tjeret shume shpejt i varet pas buze... keshtu po qe me pelqen...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Trazimet, qe ndodhin keto dite ne qytezen time. Cdo dite, ne cdo moment nga mengjesi - ne mbremje, qyteza vlon nga veturat dhe borit e tyre. Kan bere syneti (i kan shartu pecin nje cuni) dhe jane hallakat e dalldise graria qytezes poshte - perpjet me vetura, fustana e frizura. Ngjitur gocat n'dritare t'vetures tu shpreh dalldine n'maksimum. Ore, pse kaq shume trazohen graria per nje shartim t'pecit t'cunit. Cfare i lidh kjo dalldi me kete pune??????? :-":hello::p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Katia, princesha angleze s'ka bere seks qe dy muaj :eek:hh:
Rita Ora fle pa bikini :eek:hh:
Justin Bieber fle me drite naten :eek:hh:
Rezarta Shkurta ka zmadhu cicat :eek:hh:
..........................................
..........................................
dhe mileti qe merzitet per keto lajme trondites, apo
skan thene kot plakat: Baja gajlen kaloresit!!!!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje grup adoleshentes qe ngelen tu u zgerdhi gjat gjith filmit Magic Mike.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pse ndodh keshtu Ravik?
Pse naten cdo gje duket e larmishme dhe ne pandehim se mund ti bejme te gjitha?dhe ate qe se arrijme dot e mbushim me endrrat tona.Pse?
Ai vuri buzen ne gaz.....
Endrrat i kemi sepse pa to nuk do ta duronim dot te verteten.
("Harku i triumfit" REMARK)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

TV e gjith bota jep filmat ne gjuhen e tyre , ne shqiper i ke o gjuhe turke o angleze o italiane dhe me perkthim posht si ne kohen e xhaxhit , kur do fillojn ti japin filamt me ze shqip kto aman .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top