• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

postimi kaq elokuent dhe i qete i DM....bravo DM , eja ne tirane dhe sharroji te tere
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

DM pse s'e pshurr n'te krejt facebook-un, si jam kom bo edhe une?

Jam shume me rehat.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Seç kam nje uri si ujku ne pranvere ! Te jem ujk valle !!
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nuk shof shum Shqiptar aty megjithmen.
Ne ndihemi me rehat ke lagjia Italione aty ne North End me dopjo parking duke pi kafe me filxhan Lavazza dhe duke ngjit kurrizin me njoni-tjetrin ne ato lokalet e vogla.
Aty ndihemi me rehat.

Ne fakt edhe ne North End nuk eshte se shkoj shpesh.Nuk me pelqejne shume vendet ku shkojne Shqipet,sepse flasim shume per njeri-tjetrin,shife si eshte veshur,shife ca makine ka,ky ka ber lek,me pak fjale shohim me shume punen e te tjereve se punen tone.

Sa per temen,kjo koha ket vit na e shpifi fare,kur del dielli thua do shkoj ne plazh e pas nje ore nxihet gati per shi.
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

DM pse s'e pshurr n'te krejt facebook-un, si jam kom bo edhe une?

Jam shume me rehat.

Smundem... puna ma kerkon vet :)

postimi kaq elokuent dhe i qete i DM....bravo DM , eja ne tirane dhe sharroji te tere

Nxjerr karakterin tim me te mir kur jam ne wc :p ato mendime me vin... ca ti boj un :pPershtypja e dites:
Se si me duket kur haj patetina brenda palestres ahaahahaha qe tani mdoli nami
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me ben pershtypje kokefortesia e kembeve te mia, nuk duan dhe nuk i pergjigjen fare impulseve qe dergohen nga truri :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

hera e pare se me ndodh te ha pizz ne ket ore! hajr ishalla:fiu:
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

shkruante në fb, te kemi shendetin se mendja eshte luks.... :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Hemmmmm

Rrjedha qe mori ndeshja ne min e 93....si cdo ngjarje qe merr ndryshim kursi ne momente te caktuara
Kshu eshte jeta...si top futbolli
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me ka nis dita me te qeshura te medha qe ne mengjes :D
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

me trego ndonje gje te qesh e une...
Dje per arsye teknike bej liste prezencen me dore dhe na vjen sanitarja-E pyes emer, mbiemer, numer telefoni, statusi civil :).Ajo me thote mer, mbiemer dhe fillon numrin e tel....ooooooooo i them rrofsh se dua, shaka po bej.E shohim sot ne mengjes te lyer, te zbukuruar dhe shperndahemi ne zyra.Nje shok imi i thote-Ik te ....... se te kerkon ne zyre, vjen motra dhe me thote-Ca mund te bej per ty???Asgje i them (nuk eshte ajo qe pastron zyren time).T ve pak rregull me thote.Jo i them flm.Mbeti pak keq e duke ikur ngaterrohet te kabllat dhe bulldum ne parket, deres me koke, me kap e qeshmja e se mbajta dot edhe pse me erdhi keq se u vra pak :D.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

me pak fjale ia paske pre edh ato dy fije shprese qe kish ndertuar si rrjeta merimangash mbreme tere naten. lol

sa mizor qenke treguar lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur e mendon qe e ke detin vetem per vete te mbijne dy kinez aty dhe sbejne zhurme per fat...dhe ti mendo a sa mire qe spo flasin
Dhe pastaj kur fillojne me ca muzike kinezce ihaaaaa
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me vjen keq per djemte e forumit qe u genjyen per shume kohe me fotot e shoqeve te shoqes lol
me vjen vertet keq, per enderrimtaret e oreve te vona
endrra te thyera, flutra qe ikin pa kthim, stomaku bosh... lol
Momentet magjike qe do kthehen ne vajtime lolpse moj te befsha gropen pse, ca i bere djemve tane lol:respekt:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo Kimi me Kanye qe kane zgjedh Irlanden per muaj mjalti....ec e merre vesh se ca e ben terheqes kte vend :/
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne votimet e djeshme per parlamentin evropian me beri pershtypje nje precedent tragjik,Anglia me Francen ne nje rruge te perbashket Germania me Italine ne tjetren.
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe du gjum dhe spushon cel... jo po puna jo po drreqi...

du gjuuuuuuuuuuuuuuuuuum

 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Une jam feju ?????:habit::habit::habit:
Do e vras thashethemaxhiun/ien .... :p
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Vjen porosia nga Tr, i jap firmen dhe i them ik lart merr leket-Jo thote prit te marr drejtorin-Ik re i them merr leket-Jo me thote, nuk shkoj po sme tha drejtori im:).Hej dreq o pune, eshte e rralle te gjesh nje shqiptar qe thote jo per leke, aq me e rralle nje furnitor qe sdo leket e mallit vet.Me sill prape sot i them po qe puna keshtu :D
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe me pak ore gjume...robi rikuperohet sikur ka lind sot lol
 

AjSi

...
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nuk guxoj tpys njeri ''Si ja kalove?'' pergjigja e vetme esht

-dekme xetit
-xet xet marume krejt
- mir qe ishtu na myti vera xeti
-nuk rrihet ma tan ky xet po desim
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

mua me ben pershtypje ky antari LosSt qe ka shume tangerllik...i pytje kisha une

cne apo kshu per sport?
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ke pershtypje te gabuar moj vajze, aparenca si gjithmone genjen !

Ps: Pershtypja per sot - Te kerkosh pjese per makine, ka raste eshte edhe e "pamundur" te gjeshe
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo vapa e padurushme, deshira per pushime dhe vullneti 0 per pune.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ju qe flisni per vape nderkohe qe une sot kam veshur golf + xhakete e qielli i zymte pret sapo te dalim nga puna qe te na rrethoje me nje shi te rrembyeshem.

Vullneti (ose mungesa e tij) per pune eshte i dukshem edhe ketu...do doja shume te isha ne shtepi, me nje filxhan çaji te ngrohte e mbuluar me batanije duke lexuar ndonje varg te Migjenit.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?Nuk me besohet qe eshte vertet ne shqiperi kjo Foto !!!!

Ku eshte llogjika ktu ?

Meqe duken makinat ketu ne foto kush e di ne do kthehen target me flamur te kuq serish? E di qe i bene blu atehere kur ishte ne qeveri PD-ja, po tani qe erdhi PS-ja s'do i kthejne te kuqe prape? :D
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Meqe duken makinat ketu ne foto kush e di ne do kthehen target me flamur te kuq serish? E di qe i bene blu atehere kur ishte ne qeveri PD-ja, po tani qe erdhi PS-ja s'do i kthejne te kuqe prape? :D

Te them te drejten blu i ka gjit Europa ( pervec ju ishullit, ju jeni te cuditshem gjith :p) , blu eshte edhe moda...

Mendoj ti bejme te gjelberta, kjo e fundit ka aftesi qetesuese ... Per kete kemi nevoje ne Al( gjith ajo vape ahahah)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top