• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me rrethojne grate shatzene...kudo qe kthej koken!

Si eshte ajo shprehja e famshme: "Nese nuk i mund dot, bashkohu me ta!"

Operacioni "Husband-Hunting" fillon!
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

mire qe eshte fb qe na thote se ka rene termet ne cdo status te mundshem... se une per vete as kam ndier gje hic... gjume per shtat pal qefe :D
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Koha fantastike sot,e cila ta ben me sy per plazh...
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Rikthimi mbrapsht ne kohe.....emocion te isha edhe i here nxenese
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po na behet ky termeti si zile e mengjesit, na prishi gjumin
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po na behet ky termeti si zile e mengjesit, na prishi gjumin
Prap termet sot ????

Pershtypja ime...
Pashe nje video me hapat e pare te mbeses Romina ... sa bukur princesha ime si i hidhte kembet e voglaa ...
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kisha kohe pa e degju kete.......

Erotevmenaki - dashuria ime e vogel.....
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot sec kam nje parandjenje te mire, biles shume parandjenja te mira :D
Dmth rri rri edhe me rrenqethet trupi keshtu per qejfe te vet, sikur elektrizohem fare nga dicka e bukur qe akoma ska ndodhur
Cf i takon te jete kjo? Apo u cmenda une haha.
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo larte qe i ka fjalet shpuese per burrat te cilet nuk tregojne moral ne forum !
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje dhimbje e tmerrshme ne collar bone prej ditesh spo me le rehat. :(
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ndihem kaq e indinjuar nga shoqeria ne FB. Po si guxojne te marin foto tmiat e i vendosin ne cover photo te tyre pa mar leje iher, (vertet duar e kembe jan, Lol, po prap esht dicka private) pale kur me marrin shkrime tmiat e i postojne si te tyret, te pakten ti japin share qe te kuptohet burimi... :mah:
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe nuk po me ze gjumi ...
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jonino, n'Boston ti plako?

E frekuenton House of Blues?

Kam kaluar aty afer,por asnje here nuk jam bere kurjoz te hyj brenda.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ndihem kaq e indinjuar nga shoqeria ne FB. Po si guxojne te marin foto tmiat e i vendosin ne cover photo te tyre pa mar leje iher, (vertet duar e kembe jan, Lol, po prap esht dicka private) pale kur me marrin shkrime tmiat e i postojne si te tyret, te pakten ti japin share qe te kuptohet burimi... :mah:

Mos me thuaj duar e kembe te vockla :(

Pershtypje- Pse akoma skam gjetur asnje cante te pershtatshme? Dhe sa here dua te kerkoj dicka e kam super rremuje
- Gjeja me e mire te besh kur je me nerva, eshte te ecesh sipas meje, nuk e di cfare ndodh ne ato momente me trupin se cf cliron
por per dicka jam e sigurte, nese do rrish brenda e te meditosh me dicka, do te kllaberoje te gjithen.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam kaluar aty afer,por asnje here nuk jam bere kurjoz te hyj brenda.

Nuk shof shum Shqiptar aty megjithmen.
Ne ndihemi me rehat ke lagjia Italione aty ne North End me dopjo parking duke pi kafe me filxhan Lavazza dhe duke ngjit kurrizin me njoni-tjetrin ne ato lokalet e vogla.
Aty ndihemi me rehat.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

..qe kisha plan te shkoj te shikoj ndeshjen e futbollit e nuk me dhan pushim per 2ore:jo::confused:
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Futbollistet e Kosoves shume te dobet dhe plus egoista !
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Edhe kur humb edhe kur fiton, ti je Krenaria Jonë ! O Kosovaaaaaa ti je zemra , zemra jonë .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Njeri sot qe donte me be te zgjutin, me tha me duhet ID per te te servirur alkol se dukesh shum e vogel...plasja!
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Njeri sot qe donte me be te zgjutin, me tha me duhet ID per te te servirur alkol se dukesh shum e vogel...plasja!

Do te vij nje kohe qe sjelljen e tij do ta marresh si komplimet :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Do te vij nje kohe qe sjelljen e tij do ta marresh si komplimet :)
Une si kompliment e mora por kjo s'ndryshon faktin qe me nevrikosi ne ate moment se na prishi planet qe kishim.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

U zgjova gjithe frymzim sot...madje as zilen e ores, qe bie çdo mengjes ne 6, nuk e prita. Pavaresisht se kishte kaluar ora 1 e nates kur u shtriva...se di...! :flutura:
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Avataret e gocave.

Gjeni ndonje avatar me lule, flutura, livadhe e ku ta di une...

Na hoqet trunin me keta avataret e tanishem. Jo per gjo por eshte edhe pranvere...e hormonet e bejne te tyren :( :D
 

PinkHeart

Don't try to stop me 🌋🔥
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

o zot sa i urrej njerzit ne fb :sharr::sharr::sharr:
hipokrit, fallco, moralista...
vajza qe jan ber prinder dhe, bashk me fotot e femijes, fusin dhe foto me byt*e perpjet.. hedhin foto me poza provokuese gjith kohes sikur po vdes per ti pa un!!!
per mos me fol per ato qe publikojne nonat e te tjerve dhe thone qe jane me te mirat ne bot... PO KU E NJOFE TI MI... un kam 1 jet te ter qe skam marr nje puthje nga nona ime e tani na qeka bo nen tereza.

Spo flas fare per ato qe flasin per politik dhe jan injorant deri ne rrenje... ngela tu shtyp remove friend se skam nerva...

Kam frik te hy ne facebook, sinqerisht... kam frik se mhiken truri
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top