• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Fshati digjet, shalegjati krihet duke bere shopping ne Austri! Ahh ta lumsha se keshtu e duan delet barium!!
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe ne forumin tone te dashur kultura e debatit eshte shume e manget!!!Intolerance, indoktrinim, shplarje (larje edhe tharje madje) truri, militantizma dhe zhurmues, fyerje dhe ofendime personale.Shume rralle te merr deshira per te marre pjese ne nje debat.Shumica udhehiqen nga perkatesia e tyre sociale dhe shoqerore e jo nga parimet, kauzat dhe principet e drejta!(Fatmiresisht nuk vlen per te gjitje kjo)

PS-Do thoni ju-Po ik re, kush te mban? :p
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Si thote Rama...Bo Booooo ku vajti dhe ra ne Divjake i doli llafi Saliut ! lol
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Keto notifikimet ne forum...s'mer vesh i pari te dytin!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tu prit me minuta te tera ne stacion te autobuzit...autobuzat qe kalonin rrjesht por s'ndalonin se ishin mbushur dengaz. Minutat kalonin dhe orari i provimit sa vinte dhe afrohej. Une qe s'kisha marr as portofoll dhe as dreq me vete, perveç stil0lapsave per te shkruajtur. Pastaj marr motren ne telefon dhe vjen me vrap ajo qe me sjell leke me marr taksi. Me dite ters dhe me dite e stresueshme se kjo e sotshmja s'me ka ndodh noihere.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tu prit me minuta te tera ne stacion te autobuzit...autobuzat qe kalonin rrjesht por s'ndalonin se ishin mbushur dengaz. Minutat kalonin dhe orari i provimit sa vinte dhe afrohej. Une qe s'kisha marr as portofoll dhe as dreq me vete, perveç stil0lapsave per te shkruajtur. Pastaj marr motren ne telefon dhe vjen me vrap ajo qe me sjell leke me marr taksi. Me dite ters dhe me dite e stresueshme se kjo e sotshmja s'me ka ndodh noihere.

Uroj provimi te te kete vajtur mire!
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ja se e mesove nje gje sot...mos dil kurre pa lek nga shpia se ngelesh batall
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

nese e thith cigare ...cigarja shkurtohet - Nard Ndoka filozof
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tu prit me minuta te tera ne stacion te autobuzit...autobuzat qe kalonin rrjesht por s'ndalonin se ishin mbushur dengaz. Minutat kalonin dhe orari i provimit sa vinte dhe afrohej. Une qe s'kisha marr as portofoll dhe as dreq me vete, perveç stil0lapsave per te shkruajtur. Pastaj marr motren ne telefon dhe vjen me vrap ajo qe me sjell leke me marr taksi. Me dite ters dhe me dite e stresueshme se kjo e sotshmja s'me ka ndodh noihere.

Dt 13 dite e marte! Kombinim double :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ai numer merr ngjyre kur eshte e premte....

moj se me ben cudi vertet, pse e konsideroni te marten ters...une per te marte kam lindur
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jam mesuar te pergjigjem gjithmon PO kur me kerkojne dicka, qoft per pun, qoft per nje favor... qoft per nje SFILAT.

Lamtumire akullore... te kam dashur me gjith shpirt
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sot kam qene shume e qete pa blla blla bllaaaa-te e njerezve
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ueeeeeeeee krejt forumi kuzhiniera. Ky dreq profesioni do me naj perzi edhe gjinite e ske kujt i thua t'hongsha doren sa t'mire e ke ba dreken. :d

Shyqyr s'paku pa buke sdo ngelemi po kam hallin qa do i bejne gocat trashjes mo :kapele:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje telefonate super surprize :D, ah cte ngrohin zemren keto gjerat e vogla :)
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Forumi me kte versionin e ri ( nga tel) me zor bej login e nuk hap dot as posten notifikat
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kjo MOnique shum entuziaste sot
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Le ta gezoj cfar ka blere... Mon sa shkoi charteri, Lol
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

5 lek gurabija me duket ...hemmmm

me ben pershtypje ca po flasin kta lart?
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

po me nje xhiro gjysem ton boll eshte, jam shum i knoq, Lol

ps: pershtypja: xhiro ne divjake.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

me beri pershtypje fakti qe shume pallate kane bere taraca te medha me qellim qe te ulen avionat me gjera brenda...
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

...ne Shqiperi jetohet per inat te dikujt. (perceptim personal, por ne momentin qe shtrohet ne bisede miqsh, shumekush e gjen veten)!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

1. Kur te kap nostalgjia per nje vend edhe pse ske as 10 dite qe je larguar.....
2. 10 minuta djell, 30 shi :(
3. Njerzit qe fikin telefonin per tu zhdukur...

E si perfundim, paqe e buzeqeshje se kaq vlen :)
Ju pershendes:)


 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa bukur te shikosh perseri postime nga Sweetzzinna :):zemer::puth:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top