• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Njerezit te porti..shume shume te paedukate
Une e kuptoj qe xhaxhi eshte mbi 50 e ka kohe aty, por ma kerko me edukate kur don te dalesh para, jo si njeri/kafshe pfffff

Dhe te punosh ne gjyakte eshte e lodhshme...duhet te dish te ndash emocionet e tua me ate cfare kerkon praktika :(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ki meshir Zot, te marr ni 5 .
Msusja me dasht me kalon.

Provim??? suksese ishalla 5-6 :D


Lidhur me kete teme.... eshte interesante sesi nuk ti kerkojne leket ne dore...por gjejne menyra te tjera indirekte ....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Biznemeni i jep fund jet

Sot mora vesh per kte ngjarjen...i njoh gocat dhe sa keq po me vjen per to tani. :(
Ksaj i thone te vi e keqja nga gjith te mirat qe t'ka ofruar zoti.
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po lexoja gazeten sot dhe ne faqen nekrologjike shkruhej tekstualisht << u shua sot ......>>.
Po pse ka qene i ndezur ndonjehere?
jemi njerez apo aparatura elektrike?
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje shkrim qe e lexova lidhur me njerezit qe i frekuentojne forumet virtuale...nga nje autor qe s'ja kisha degju emrin kurre.

E kish lon kokrren e namit, legeni. Lol
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje nga koleget e mia ne nje kurs qe kam bere kohet e fundit ishte bo ylllllllllllllllllllll, po yllllllllllllllllllllllllllll po te them :D
Kur e pashe nga larg ne bulevard pa e ditur kush ishte mendova me vete-E mire qeke mi dreq , kur u afrua e me foli mbeta i habitur-Kishe ndryshu ngjyren e flokeve dhe modelin, pak make up dhe ishte bo fotomodele :p
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sme mjaftonte cmenduria ime, tani duhet te perballoj dhe ate te koleges lol
Un sikur i terheq kto tipa se ska mundesi tjeter XD
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

[IMG]http://data2.whicdn.com/images/115029569/large.jpg[/IMG]
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bejn pershtypje meshkujt qe kerkojn femer te virgjer per nuse dhe pastaj ankohen qe sjan ne mira ne shtrat lol
e si e zgjidhin problemin ? Duke ngacmuar femrat e tjera ahahahhaa
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ai momenti kur vjen motra javes tjeter dhe ti ben gati listen me gjerat qe do te te sjelli...fillon me ca gjera te vogla pastaj thua 'ja ta shtoj dhe kte, ja dhe kte, se ska ktej".
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sa keq qe ndihem:(..gjithmone lodhem shume per provimet ,por nuk dal shume mire :(
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ende po e pyes vetën , pse duhet me ia festue ditën Evropës kur nuk asht tu na pranue në mesin e saj.
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Amon se shqiptari te knaq :D
Sguxo robi me fol shqip ne autobuz se te shef sikur po shikon ufo lol nuk i rrin sumcja pa te fol

gjithsesi duhet ta them, kemi ckemi por te knaqim me muhabet
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa hapa forumin shof qe shumica anetareve jane bere me ngjyra te ndryshme.
Urime stafistave te rinj ne punen e devoteshme! :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo Mona Liza Forumit po mben pershtypje... Qenka integruar ne Forum si Shqiperia ne BE.
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe per hatrin e bayernit ne mbarojme pune 3 ore me heret sot :nanana:
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

....rrezimi i nje mushkonje ne plazhin e divjakes!
 

PaTo_MiLaN

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ktyre jan per ti ... qa i mban pragu ...spo lejn gje pa ber qeveri e digjenerume dalin pa pik ftyren zume avionin me drog kur jan vet si merren me trafiqe
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Koha e bukur, njerezit pozitive qe me rrethojne, dreka e shijshme dhe qetesia shpirterore!
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mbremja muzikore me kengetaren Alma Hysko...
Nje nostalgji per kengen e vertet shqiptare !
Nje vocal dhe timber i pakrahasueshem !!!!
Purciza purciza ...

Ps: per te gjith ata qe mund te kujtojne kenget e viteve 90"


 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?


Pershendetjet në fb nga shoqëria e klasës nga Kosova janë shum të mirë.... Të mrekullueshëm tej mase.... :)

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tgjithe flene gjume, une rri e bej akoma viza ne autocad Lol. :mad: :mad:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Telefoni im qe me la shendetin,ma sjell im bir te bere dush ne qumsht..:)
Telefoni s"mu dhimbs se ishte bere per te hedh me kohe ai rrangall :p
Por numrat qe nga dembelizmi im i kisha te gjithe ne telefon,e as ne sim,dhe si kisha shenuar askund ne leter.
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kur me thone dhe ato qe jane me te shkurtra se une qe jam e shkurter.,,,ky eshte kulmi i kulmeve.
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

GOxha investim ai i Pd, ja sollen avjonin me gjith hashash shqiptareve :)
kishin 2 muaj te shkretet, me ne fund e bene si burrat...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Une me shoqen time qe kishim pune diku
Dhe kur fap degjojme nje kenge shqipe, valle, aty sikur Tomi & Jerry qe terhiqen nga aroma e ushqimeve une e shoqja ndoqem muziken
Kur vajtem aty, pogonishten e kercenin fare ndrysheeeee, me pak fjale ishin bullgare dhe nje mesuese e kengeve popullore
Dhe tani jam ketu duke pytur vetennn cdesha qe u futa ne kurs per kercime popullore nderkombetare?Billes do jap edhe leksione :p lol
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

I afrohet banakut nje politikan qe perhere lexojme ne gazete rrogen e tij me te madhe se te Obames dhe me pyet:sa kushton ajo birra 1/2 litershe?
dy euro e pesedhjete i pergjigjem, por ne te njejten kohe e shikova ne surrat dhe mendova :mor shpirt thate rrogen e ke kaq fyese saqe leket i ke tashme si aksesor,te uroj ti harxhosh leket e rroges ne viagra per tu shu...ar jasht majave te kepuceve tuaja "Tods".
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top