• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa shume genjeshtra paskam besuar.......
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Te zgjohesh ne oren 3 te nates nga pikat e shiut, ndjenje e papershkruar me fjale :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kur po vija ne pune , ishte mbush rruga plot me punetore Shqiptare , dhe po kendonin kenge tonat tradicionale , ha ha ka lezet, bejme drite gjithandej :)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot mbas shum ditesh u zgjova heret :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ta ka prish gjumin noj enderr :S
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Disa njerez jan si koha...
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Si ka mundesi:Kur jane gocat 3-4 vjec thone :"Une jam e madhe", pastaj kur behen 18 thone :"Une jam akoma e vogel", pastaj kur shkojne 25 thone:"Ehuu, une jam e pjekur o goc.Me degjo mua se jam me e madhe se ty".Kur shkojne 35 thone:"Po une dukem e vogel dhe kjo ka rendesi". S'gjejne rehat me moshen!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Dikush qe te mbush me frymezim, edhe te boshatis :S
 
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Asgje e re,,njerez qe na duan dhe zhgenjehen vazhdimisht nga sjelljet
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sa me shume ta zgjasin kte sezonin aq me keq te ben...:(
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Edhe Marsi e nisi mbare.. :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Që na janë dashuruar çunat e forumit .. ka hyrë pranvera mirë këtej.. Ishalla hamë llokume sa më shumë këtë vit :D ..
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

atehere kur e do dicka nuk e ke, e atehere kur ti me ne fund e bind veten qe s'mund ta kesh, te serviret perpara :( si eshte gatuar kjo bote...
 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ai..........
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Dhune familjare me mengjes!

Ti dhe cuni duhet te rrini ne shtepi dhe kur te kthehemi shtepine nuk duhet ta gjejme permbyse!

E si te durojme une e cuni, si????????
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nuk prisja te me linin ne balte, qe ne pike te mengjesit :S
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot filloi prap shiu uff na cmendi :( sme behet te bej asgje...
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Që na janë dashuruar çunat e forumit .. ka hyrë pranvera mirë këtej.. Ishalla hamë llokume sa më shumë këtë vit :D ..
Kush keshtu o Lovi?Une e dua me arra :p

Dielli qe rralle e permall del ne shesh ka 2 dite qe me kenaqi.
-Mbreme, mbremja ndoshta me e bukur qe kam kaluar ketu.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pse s'do dashurojne k'to , :p

une e dua me vanille :)

jam e vdekur :S
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mka bere pershtypje BjOnDi dhe Zana1,Gare per foto me te bukur tek tema ndjenjat e momentit me foto LOL LOL
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Antaret me te rinje te regjistruar , kogja po me pelqejn ne shkrimet e tyre . Inshalla vzahdojn me kete motiv , te qendrojn me gjate ne forum me shkrimet e tyre .
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe dita dites po shtohen njerezit me dy fytyra, dhe nuk e kuptojne qe dashtur pa dashtur me sjelljen e tyre na lendojne. :mah:
 
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe Truri e nis shkencen,,per te kuptuar funsionimin e vet,,,me kete shkenca kupton funksionimin e trurit!
 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Koha e ngroht qe ishte sot
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo eshte e diela e pare qe do kaloj gjithe diten ne shpi :S
Do e shenoj ne kalender, me ne fund :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Diell diell diell
Pranvere, pranvere pranvere
Dhe kjo me kujtoi dicka kur isha ne kete periudhe ne Shqiperi, ajo lule manushaqja qe leshonte nje arome aq te mire
dhe ndalesha edhe kur te hynte thelle ne mushkri mendoja, jete e re.
 

chaizy

strawberry
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

hmm... natyra .. thjesht e mrekullueshme <3
 
Last edited:

AjSi

...
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe nuk e kisha kuptu sa mkishte marre malli per ''pak pranvere'' :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top