• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe jo gjithshka qe i vjen er esht kimik!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jena mbush perplot filiza t'ri! Marshalla i koft. Epo kohe pranvere edhe druri i djegur mundohet te bulezoj :une:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Fakti qe shkembehem me dike ne rruge pothuaj c'do dite ne mengjes, dhe syte e tij erm :qerpik:
 
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qukur lufton mes dites,,shqiptaret jan te paret qe bien ne gjak!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ky shiu na cmendi u ben jav te tera qe nuk shohim diell :(
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Budallallakun i njerzve! se jan ber si dhelpra se nuk arriti dot rrushin, tha qenka i papjekur...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

M'kan kap ethet se kam 1 interviste neser...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Disa njerëz në këtë forum .. :)

 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Na mbytennnnnn tifozat e Ronaldossssss.... :zenk1:
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Moderatoret e forumit , qe kur te ju teket atyre mi fshijn shkrimet e mia !
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Katastrofeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe sot me than qe sillem mire.... lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

[video=youtube;U6-gDtX9U8U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U6-gDtX9U8U[/video]


lol
 
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe ylli shembullor kalon me shpejt!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gjithe ky acar i madhe ne zemrat forumore qe nuk njef shkrirje pranverore. :jo:
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe Po ndertojne nje titanik tjeter ne dere te shtepise sime dhe kur te niset 2016 do jem pjese e histories (te jemi gjall deri atehere):p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Goca e tezes, eshte 7 vjec dhe me con mesazh ne telefon 'you're so fat' haha...I kishin hip kacabujt ngaqe i kishte rene numrit tim te viberit 4 here rrjesht dhe une s'ja ngreja telefonin se se kisha degjuar...
 
A

Alltini

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pershtypje me ka ber nje gje,,nuk ka qenje me te pa bes se njeriu,,per arsyen e thjeshte,,qe esht primitiv dhe frikacak!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Forumi sikur ka humbur sharmin e tij :(

Ndoshta me lajme skandal ketu skandal atje, politike 100 lajme,vrasje perdhunime :(

Me ka marre malli per diskutime, mendime origjinale, per krijime te embla, per dicka me humane,me roze, me embel.
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe edhe pse kam punuar mbi 10 ore s'ndihem e lodhur... sa rehat qe qenkam :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Një telefonatë nga e kaluara (e bukur e trishtuar) dhe dita shëmbet..
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Bote e qelbur!
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nese je i zoti, vrit me heshtje dhe jo me fjale. Goja gjithmone ka dale e humbur para mendjes ;)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me ben pershtpyje se te gjith flasin per heshtjen .. Po a din vall se kush hesht ne te vertet ?? :D
 

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

e pra un te vrava me fjal ti po me vret me heshtje hmmmmmmmmmmmmmmm
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo vidio, shume prekese :(

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top