• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

italia ka ik per lesh...
nuk shtoj me gje tjeter
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

‎''...ai vazhdoi te kembengulte per vite me rradhe se piktura e lumturise nuk do pikturohej asnjehere..''
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Kam 3 dit qe du me u rrujt po pertoj , mos vall esht 1 shenj e zotit per tu ber un hoxhe me mjeker :).
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Sot ne palester kam marr nje puthje nga nje brazilian teper hot :D...tani pse me beri pershtypje ky xhest mua? Sepse ktu ku une jetoj, njerezit kur prezantohen per here te pare te japin vec doren dhe kane sjellje formale. Kurse braziliani ishte i ngrohte si ne shqiptaret qe kur takohemi fillojme me te puthura dhe me te perqafuara.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Me iku dita kot
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

pershtypje....................merzita dike pa dashje.....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Shi gjith diten sot......:(
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Ditet...javet....muajt....vitet.... ikin cuditerisht pa e kuptuar......
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

su kan ber pershtypje gjith ato therrime qe iken per pushime?? he mos u merzitni se do kthehen prap te gjith LOL
 

LoSsT

VIP
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Mu duk si kur erdhi pranvera sot...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Ndonjeher, jam kaq e pafuqishme te shpreh ate qe mendoj ne meyre qe tme mos me keqkuptoj askush........... :(, keshtu qe po hesht kesaj here:(
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

gjeta prap 1 arsye per te urryer perendin... sdi cte bej , e mori dreqi.
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

nese nuk bejm "sherr"sme ben pershtypje kur shum lagje ngelin ne terr,,:trim:
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Cermonia mortore e W.Houston, njerez qe qeshin ,duartrokasin .....ndryshe nga kto traditat tona ketej .
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Nje funderrine...
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

qe kane filluar te me dhembin syte para kompjuterit :(
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

duket qe me pelqen e kaluara....por ajo e kaluara e embel qe te sjell ne mendje te gjitha momentet e gezuara.....edhe pse quhet e kaluar.
 

cela

Antarë
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

mua me beri pershtypje koha,
sot ne qytetin tim ishte shume e heshtur,butesi,diell,
te jepte ndjesine ,e HARRESES,
duhet harruar dikush qe po perpiqet te te lendoje,
sepse po del jashte vetes tende...
smund ti lejosh vetes te te perdorin....
.....harro dhe kaloje pas kraheve kete kujtm te shemtuar ........
flladi i lehete po ta kujton........
 

Endrra

VIP
Re: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Ne FV me duket ka ra Apokalipse,,,,,dicka nuk shkon mire ketu ..........
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Fjalet e dikujt dhe po i pergjigjem: Gjithmone do kete njerez "te zgjuar" qe do me kene inat.. por si thote dhe kenga e Fredi Mercurit "The show must go on".. :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Syte e Metit tek BB :_O
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Nje artikull ne revisten nr 1 te Torontos , ku shkruan per restornatin tim dhe e klasifikojne si nje nder me te miret :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Me ben pershtypje qe @Flowmaster ndjek te gjitha postimet e njerezve dhe u komenton .:LOL :LOL ....
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Keto ditet me temp normale ...te japin ndjesin se avash avash po vjen pranvera :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Njerezit qe me kane dashur,me kane inat kurse ato qe me kane pase inat me dojne...Ndersa une?? Vazhdoj te dua ato qe kam dashur gjithmone:)
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?

Nje shprehje e vjeter,,per ngjyren e kuqe,,si ne koken e avatarit tim! kur shihnim ndonje femer me te kuqe veshur,,,thonim qe e kuqja terbon demin,,e le ma ket temin! :canna:

por se desha te lidhem,,,sepse pas rrjetes sime te kuqe,,c´do her ka qen Muri,,nuk je rasti i par dhe as i fundit,, te shoh njerez qe duan te perplasen vullnetarisht dhe me deshiren e tyre!:studim
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top