• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sepse

Anëtar i ri
Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


Nese qielli nuk do kishte me yje...
nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
nese deti nuk do kishte me dallge...
atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

Ju pershendes!
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Po degjoj ulerima
Bertitje
Fjale te renda
Perplasje ne disa shtepia ktu afer... si cdo nat.
Ne nje fare menyre ndihem e lehtesuar dhe e lumtur qe ne shtepine time mbizoteron qetesia absolute.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nje idiot ktu qe ka vendos muzike si neper furgonat e Kamzës ne kup te qiellit!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Vetja ime..lere se shkoj deri ne 3km pa paten shofer..po edhe me larg shkoj Pa sigurim te makines😝🤣plus polic hasa ne dy vende dhe nuk me ndaluan...

defenitivisht njeri me fat jam🤣🤣
 

Marla

Never say never, never say forever!
Humori kinez i tv shqiptare.
Bryli

FB_IMG_1600152374840.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nja 2 grerza qe s’po me len rehat...5 veta dhe veç mua mu ngjiten qe i kam tmerr! 😈
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me ben pershtypje qe kta burrat e ktyre “VIPsave” shqiptare te gjith dalin trafikant ne fund.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
'VIP' nga ato qe kerkojn fame duke blere trokitje ne youtube dhe ndjekes ne insta, dhe me selfie ne Dubai me leket e dashnorit?
Pikerisht, kta te vetdeklaruarit VIP. Avokate tjetra, burri trafikant. 🤦‍♀️
 
Ah po edhe kjo.

Studim amerikan mbi 190 000 persona.

Sa me i larte te jete niveli i vitamines D ne organizem aq me pak mundesi infektimi nga covid 19 ka njeriu.
Deri ne 54% me pak mundesi infektimi.
I bie te pergjysmosh shanset😯
Problemi eshte qe vitamina D gjendet shume pak te ushqimet dhe me shumice ne natyre, ne rrezet e diellit.

Por ne farmaci mund te blihet kokrra vitamine D qe zevendesojne rrezet e diellit.
 

Katara

Antarë i Respektuar
Po bleja disa gjera,dhe kur dal nga dyqani vura re njerin qe me qeshi.
Dhe une qe mora celularin,duke pare fytyren se mos isha bere diku pis :):).
Te qesh tjetri kot se koti.
Meshkujt ;).
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Si pastrohet leku nepermjet bankave me te fuqishme ne bote pa pikë problemi.

B7E7DA95-2B08-4C3B-A45B-A343652616CE.jpeg
 
Banakierja bulqizake e lokalit ku pi kafen qe tregon racizem me sirianet?😯😯😯
S'kam asgje me bulqizaket, kam me ata qe paragjykojne ngjyren, prejardhjen, statusin social
 

Hope

◕‿◕
Sirianet na flliqen tu vjedh!
Ska pas asnje shqiptar qe ka ikur jashteshtetit qe ka vjedhur?! Sidomos fillimet e emigrimit...
Te njejten gje kane thene per ne....
Pse? Kush guxon te iki i pari te leri shtepine e vete?
Pse vjedhin?
Niveli arsimor qe kane e mundesia te fitojne leke?
Nuk dua te me keqkuptoni se dua te perfaqesoj dike qe vjedh, sepse spo e bej, por thjesht te mendoni pak me larg se sa imazhi i pare "sirianet vjedhin"
 
Sirianet na flliqen tu vjedh!
Nuk eshte arsye qe ti paragjykosh te gjithe.
Keta qe them une erdhen ne lokal dhe kerkuan nje kafe si njerez.
I ofrova kapucino, briosh dhe nga nje shishe uje.
Ajo kapucinon ja beri ne gote plastike, ujin ja dha pa gota edhe pse ishin te ulur ne tavoline.
Njeri nga ata po i thoshte-
I lare jam, ere nuk mbaj, nuk bera asgje te keqe, pse kerkon te me largosh?
Dhe kishte te drejte.
Sidoqofte cdo gje ok, per sa kohe ishte Robin Hoodi aty 😝

@MaYaDa raciste😝
#Poshte racizmi
#Rrofte MaYaDa
 

MaYaDa

Don’t touch!
Ska pas asnje shqiptar qe ka ikur jashteshtetit qe ka vjedhur?! Sidomos fillimet e emigrimit...
Te njejten gje kane thene per ne....
Pse? Kush guxon te iki i pari te leri shtepine e vete?
Pse vjedhin?
Niveli arsimor qe kane e mundesia te fitojne leke?
Nuk dua te me keqkuptoni se dua te perfaqesoj dike qe vjedh, sepse spo e bej, por thjesht te mendoni pak me larg se sa imazhi i pare "sirianet vjedhin"
Spo them qe shqiptaret jan me te mire jo
Po sigurisht esht me e lehte te drejtosh gishtin nga tjeret sesa nga vetja
 

MaYaDa

Don’t touch!
Nuk eshte arsye qe ti paragjykosh te gjithe.
Keta qe them une erdhen ne lokal dhe kerkuan nje kafe si njerez.
I ofrova kapucino, briosh dhe nga nje shishe uje.
Ajo kapucinon ja beri ne gote plastike, ujin ja dha pa gota edhe pse ishin te ulur ne tavoline.
Njeri nga ata po i thoshte-
I lare jam, ere nuk mbaj, nuk bera asgje te keqe, pse kerkon te me largosh?
Dhe kishte te drejte.
Sidoqofte cdo gje ok, per sa kohe ishte Robin Hoodi aty 😝

@MaYaDa raciste😝
#Poshte racizmi
#Rrofte MaYaDa
Eee jam icikk po jo aq ekstrem sa mbone ti :p
 
Top