• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Un kerkoj nje zgjidhje.
Ti kerkon nje fajtor.
Ktu qendron dhe problemi pse ura u shemb.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Pashe emisionin Fiks fare ku tregonte kushtet ne burgun e Petras, Greqi ku kishte edhe shqiptare. Ishte skandaloze😟
 

Delirium

Timeline...
Pashe emisionin Fiks fare ku tregonte kushtet ne burgun e Petras, Greqi ku kishte edhe shqiptare. Ishte skandaloze😟
Ne greqi skan kushte shume, fatkeqsisht .
Vuajne emigrantet .
 

Monique

Staf në FV.AL
Fakti qe njerezit kerkojne ne virtual ate cfare se kane ne jeten reale
asnje problem ska deri aty ku, pretendimi nuk kalon ne obsesion dhe fillon shkaterron edhe ate cka kishe o kish mbetur nga jeta reale
Nuk ndodh te te ngrohi "dielli" virtual, kur ste ngroh ai ne maje te qiellit...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
yyyy,sa shume gjera,me sillni nje flet te bardhe ta bej te zeze me pershtypje ahhahahahahaha.
 

elle

Chill
Lol dhe kjo
 
Top