• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë ju ka bere me shume pershtypje sot?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Shqiperia është ne lockdown, nderkohe shoh “vipsa” qe shkojne ne jug. Si funksionon kjo gje?!
 

MaYaDa

Don’t touch!
Shqiperia është ne lockdown, nderkohe shoh “vipsa” qe shkojne ne jug. Si funksionon kjo gje?!
Leku con ujin perpjete
Takoj njeher dy police tek marketi lagjes dhe i pyes: -si ka mundesi qe si ndaloni keto qe levizin pa autorizim?
I ndalojme me tha,pervec ndonjerit qe esht “i madh”
Un prap: çfarë nenkupton me kete?
-qe e ka xhepin e rende ! -me thote

Mos u habit lega ,jetojme ne shqiperi aty ku gjithcka mund te ndodhe :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Leku con ujin perpjete
Takoj njeher dy police tek marketi lagjes dhe i pyes: -si ka mundesi qe si ndaloni keto qe levizin pa autorizim?
I ndalojme me tha,pervec ndonjerit qe esht “i madh”
Un prap: çfarë nenkupton me kete?
-qe e ka xhepin e rende ! -me thote

Mos u habit lega ,jetojme ne shqiperi aty ku gjithcka mund te ndodhe :)
Standarte te dyfishta pfff
Po flisja me një miken time dje dhe po me thoshte qe kishte 2 muaj pa takuar babain qe jeton vetem dhe s'kishte qene mire, i kishte rene te fiket para disa ditesh. Kemi aplikuar disa here per leje me tha dhe s'na japin leje te shkojme ta vizitojme. Nderkohe te tjeret shkojne per qejf ne jug. :cautious:
 

Delirium

Timeline...
Jo vetem vipsa lega , shkojn edhe te tjere , pa leje fare biles . Atje ca nuk behet , kjo është e paperfillshme fare .
Mos u merzit , se me mire do behet thone .
Shqiperia cka qene , ceshte , e cdo te behet , qe kur e zaptuan politikanet korruptive nuk behet me , as zoti se shpeton dot si është katandisur . 🙂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dita e bukur,dielli dhe qielli i paster.
Kam filluar te besoj qartesisht qe natyra po me behet një burim paresor ,qendror ne ushqimin e shpirtit.
Kam filluar te mendoj qe tashme lidhja me te, është një lidhje pervec se e forte dhe shume e thelle ne brendesine time.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Mu kthy gjumi
Mu kthyn endrrat
Mu kthyn dhe endrrat me sy hap ku harroj se ku jam dhe çfarë po boj 😅
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Cudi qe skam vjell me gjith embelsirat qe kam henger 🤣
Ca ti boja... me sfiduan
Me shifnin shtrembet
 
Top