• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë ju ka bere me shume pershtypje sot?

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Kam shum difekte...
Por me i keqi është kur nuk i hap mo asnjeriut deren dhe i shkly te gjith nga i pari deri tek i fundit.
Do thoni "po pse mi goc, gjerat zgjidhen me qetesi dhe durim"
Jo... sdo ndjeja kenaqesi.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Palestrat hapen ne Gusht dhe deri atehere jemi bere fuci :(


Screenshot 2020-05-01 at 21.30.32.png
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Te me japesh te drejt sot dhe per me teper me një batute, ska me asnje vlere. Nuk ndjej me gje
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
E kontrollove Chris Heria? Ai te sjell nterezi pa pasur nevoje per gym equipment.
Po i pashe ca video por si kam provuar ato ushtrimet qe sugjeron akoma. Duhet ti provoj.
Kam edhe Insanity program me te cilin e di qe vdes dhe ate do provoj next cuz I'm getting bored! :lol:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Shiko mjete rrethanore, bidona uji apo dicka qe ka peshe.. Une psh ngrej divanin dhe forcoj krahun
Hahah Tarzan qenke! Po e provoj kte me divanin, se uje etj etj kam perdorur, por deri tek divani s'me kishte shkuar mendja :lol:
 

Desa

Temet Nosce
Sa të vegjël jemi ndaj gjërave që nuk mund t’i kontrollojmë.
 

Desa

Temet Nosce
Ndoshta esht fakti qe ca njerez se kuptojn dote qe ca gjera si ndryshojn dot .vetem pranohen
Pikërisht këtë dhe bëra.
Pranova atë që nuk mund ta ndryshoja.
 
Top