• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Frank

1+1=3
U bo me then a doni mo per Marla mastro lindon :D kaja nonen nashi pervec larjes se dhembeve 3 here ne dite shoqerohet dhe 1 shtup banjes sa here futemi lol

@Frank Jam mire jam mire vec me wc po flas lol
Ku po shkon kjo bote?!
Nese ne kushte normale nje femer te pershendeste me nje kenge, poezi, foto natyre, stil veshjeje, etj etj etj...

...ne kushtet e sotme na pershendesin me wc, detergjente, maska, dezinfektant etj etj etj...

Ku po shkon kjo bote?!
😂😂😂😂

@WxP taget se iken prape 🤣
 

Hope

◕‿◕
Eshte e pamundur pra.
Sepse ne endrra nuk krijojme dot fytyra njerezish...jane fytyra qe ne kemi pare diku se sben.
Mund te enderrosh dike sic e imagjinon.
Duke lexuar ose biseduar me dike qe si ke pare surratin e as nuk i ke degjuar zerin, mund te fillosh ta njohesh e ta perfytyrosh ne nje menyre X (qe shpesh here ska asgje te bej me realitetin). E me tej mund te enderrosh dike, se fundja endrra eshte nje imagjinate fiktive, ska asgje konkrete, truri mund ti japi cfare forme te doj realitetit qe enderron :p
 

Imp4cT

Not Serious Member
Ajo qe ndodhi mbreme ne Kosove eshte nje turp dhe fytyra e vertete e politiqenerve te cilet ne nje periudhe pandemie si kjo e kane mendjen te zihen per karrige e pushtet. Uroj qe populli i Kosoves ta kete kuptuar se kush eshte fytyra e vertete e hienave pseudo patriote si Thaci, Hardinaj, Veseli and co.
Turp tju vije, plehra
 
Top