• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju identifikon

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jemi unik e kjo dihet..
Ne tipare mendoj syte
Ne karakter kembengulja kokefortesia ..ironia dhe menefregizmi..
Ne sjellje mendoj butesia .. qetesia..
Aq per belulin !
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Edhe menefrego edhe e bute... najs najs 😋
Po nuk qe menefrego ska butesi... duhet per te miren e shendetit fregarsene e dhene rendesi te rendesishmes e kur e rendesishmja mund te te acaroje duhet marre si jo sh e rendesishme... asgje, tashme slejoj te me prish ekujlibrin tim ...dola edhe egocentrica apo egoiste por kam mesuar se pa dashur veten sduhet tjetri e as puna apo pasioni qe kemi ... sh e keqe si perfundim!
 

Joker

Antar Aktiv
Po nuk qe menefrego ska butesi... duhet per te miren e shendetit fregarsene e dhene rendesi te rendesishmes e kur e rendesishmja mund te te acaroje duhet marre si jo sh e rendesishme... asgje, tashme slejoj te me prish ekujlibrin tim ...dola edhe egocentrica apo egoiste por kam mesuar se pa dashur veten sduhet tjetri e as puna apo pasioni qe kemi ... sh e keqe si perfundim!
Smund te thuash e keqe, nk gjykohet tjetri kur sdi historin e tii/saj.
Dhe ka edhe butesi pa menefregizem :)
 
Top