Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

AnGeLiC

VIP
V.I.P
19113741_1231384313654906_2004932509453514986_n.jpg


Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

1- Autori
2- Perkthyesi (nese eshte i huaj)
3- Kritika dhe cfare eshte shkruar ne shtyp per te
4- Zhanri
5- Kopertina
6- Cmimi
7- Dicka tjeter
8- Te gjitha bashke

Ps: Nuk e di ne ekziston tema,gjithsesi nese gjeni dicka mund ti bashkoni ose ta zhvendosni ne kosh!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Zhanri ,dhe pastaj autori sigurisht.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E kam shkruar dhe diku me duket.

Kur dikur shkoja ne librari ishte nje raft plot me libra rrjeshtuar.
Keshtu veja gishtin aty..mbyllja syte dhe e shetisja gishtin mbi ato libra derisa ndjenja nje tip energjie..nje tip emocioni qe e zgjidhja.
Ai liber ishte i imi.

Kohet e fundit eshte shuar, ska me vibrime, por jam e sigurte se pas ca kohesh kur sherimi te jete i plote do e rigjej.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.

Sa me pelqen kur me thua Niki :tulp:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ana psikollogjike dhe filozofike e librit,(qe i bie rryma qe perfshin pak shume neper krijmtari shkrimtari).
Romancat keto shtjellimet qe ste bejne te mendosh pertej rrjeshtit te dyte si dua.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Une i zgjedh ne baze te popujve. Pra nga vie shkrimtari.

Jo rralle, permes librit, kam mesuar shume gjera per popujt e ndryshem.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Ne fillim njihja nje autor dhe i kerkoja te gjithe librat... me pas tendencat dhe nga komunikimi me shoqerine ... me pas nga kritikat...
Tani u be pothuajse nje vite lexoj vetem harmoni... idjotesi totale por nje clodhje truri ...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Krejt varet nga ajo cfare me intereson. Mund te me interesoje dicka nga nje autor, nese s'ka dicka nga ai autor psh, autori bie poshte. Jo cdo autor i keq ne kuptimin jo ne ze ose dicka te ngjajshme, mund te kete edhe libra qe nuk permbajne material te dobishem.
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Gjithmon nisem nga kritikat dhe cfar eshte shkruar per librin .. plus kam autoret e mi te preferuar 🙂 nga kto te dyja
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Nga emri i autorit kush e ka shkruar.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Permbajtja dhe rekomandinet qe i jane bere online.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Nga gjendja ime emocionale, ne base te asaj qe dua te lexoj perzgjedh nga autori,kritika apo edhe thjesht nga kopertina per mos te thene nga titulli
 
Top