• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

çfarë ju ben ta zgjidhni një liber?çfarë ju ben ta zgjidhni një liber?

1- Autori
2- Perkthyesi (nese është i huaj)
3- Kritika dhe çfarë është shkruar ne shtyp per te
4- Zhanri
5- Kopertina
6- Cmimi
7- Dicka tjeter
8- Te gjitha bashke

Ps: Nuk e di ne ekziston tema,gjithsesi nese gjeni dicka mund ti bashkoni ose ta zhvendosni ne kosh!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Zhanri ,dhe pastaj autori sigurisht.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
E kam shkruar dhe diku me duket.

Kur dikur shkoja ne librari ishte një raft plot me libra rrjeshtuar.
Keshtu veja gishtin aty..mbyllja syte dhe e shetisja gishtin mbi ato libra derisa ndjenja një tip energjie..një tip emocioni që e zgjidhja.
Ai liber ishte i imi.

Kohet e fundit është shuar, ska me vibrime, por jam e sigurte se pas ca kohesh kur sherimi te jete i plote do e rigjej.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.
Sa me pelqen kur me thua Niki :tulp:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ana psikollogjike dhe filozofike e librit,(që i bie rryma që perfshin pak shume neper krijmtari shkrimtari).
Romancat keto shtjellimet që ste bejne te mendosh pertej rrjeshtit te dyte si dua.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Une i zgjedh ne baze te popujve. Pra nga vie shkrimtari.

Jo rralle, permes librit, kam mesuar shume gjera per popujt e ndryshem.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Ne fillim njihja një autor dhe i kerkoja te gjithe librat... me pas tendencat dhe nga komunikimi me shoqerine ... me pas nga kritikat...
Tani u be pothuajse një vite lexoj vetem harmoni... idjotesi totale por një clodhje truri ...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Krejt varet nga ajo çfarë me intereson. Mund te me interesoje dicka nga një autor, nese s'ka dicka nga ai autor psh, autori bie poshte. Jo cdo autor i keq ne kuptimin jo ne ze ose dicka te ngjajshme, mund te kete edhe libra që nuk permbajne material te dobishem.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
skam durim me lexuar po ne youtube kam gjetur tere ato audiobooks

i like esoteric shit lool
Mi kalo
Se un pertoj per vete lol
 
Top