• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

1- Autori
2- Perkthyesi (nese eshte i huaj)
3- Kritika dhe cfare eshte shkruar ne shtyp per te
4- Zhanri
5- Kopertina
6- Cmimi
7- Dicka tjeter
8- Te gjitha bashke

Ps: Nuk e di ne ekziston tema,gjithsesi nese gjeni dicka mund ti bashkoni ose ta zhvendosni ne kosh!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
E kam shkruar dhe diku me duket.

Kur dikur shkoja ne librari ishte nje raft plot me libra rrjeshtuar.
Keshtu veja gishtin aty..mbyllja syte dhe e shetisja gishtin mbi ato libra derisa ndjenja nje tip energjie..nje tip emocioni qe e zgjidhja.
Ai liber ishte i imi.

Kohet e fundit eshte shuar, ska me vibrime, por jam e sigurte se pas ca kohesh kur sherimi te jete i plote do e rigjej.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.
Sa me pelqen kur me thua Niki :tulp:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ana psikollogjike dhe filozofike e librit,(qe i bie rryma qe perfshin pak shume neper krijmtari shkrimtari).
Romancat keto shtjellimet qe ste bejne te mendosh pertej rrjeshtit te dyte si dua.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Une i zgjedh ne baze te popujve. Pra nga vie shkrimtari.

Jo rralle, permes librit, kam mesuar shume gjera per popujt e ndryshem.
 
Top