• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare i dallon meshkujt nga femrat?

Grensi

Dhe vjen nje dite..
ka disa gjera qe(ose duhet ti)dallojne..por fatkeqsisht disa I dallon vetem organi gjenital
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
:p

 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Dy gjera qe meshkujt nuk i shprehin.
-Jane shum me te ndjeshem se femrat.
Mashkulli qan me shum se femra kur behet baba.
Kur u thyhet zemra,ose kur humbasin nje person te shtrenjte.
-U hyjne gjerave me ne brendesi,jo thjesht siperfaqsore.
Edhe pse nuk e shprehin,ata duan te dijne me shume per nje situate te caktuar.
Edhe nuk ndalen derisa ta zbulojne.
Per te njohur partneren e tyre me shume,e ka shum e shum shembuj te tjere.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Zgjuarsia mo ajo dihet ahuuu qysh kur u kriju njeriu i par🤪
 
Private conversations
Help Users
    Top