• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare i dallon meshkujt nga femrat?

Senseo

Audacity.
7A6FA611-BA91-456E-980B-C504EC0BF70A.jpeg
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Ca i dallon e ?
Ja kta duan ate qe Kemi ne kurse ne i Kemi t gjitha biles dhe po nuk Patem i gjejme menyrat ti Kemi :p
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Use to be the gender dhe jo vetëm lool

Tashi s'jom fort i sigurtë prit kur të pjellin dhe burrat 😜
 
 • Haha
Reactions: NGU

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Femra me qime?! 😯
Nuk i shko fare jo se skam pa, po burra qose shof qe shtohen perdit, si far hithri.
 

sofia

Antarë i Respektuar
Ca no way? Ka nga ato qe nuk depilojn as krahet 😕
Debilimi eshte si seksualiteti: ceshtje zgjedhjeje. Ty nqs nuk te pelqen nje njeri i tille mos i shoqero, por ta dish nje gje vella i dashur shqiptar: krijon te femra objekt seksual dhe jo objekt intelektual
Mos me fut ne mal me muhabet leshi..
Eshte shume me e thelle se leshi dhe nennjesia e vete qimja. Eshte ceshtje gjenetike, hormonale dhe per me teper me shume nga te gjitha eshte ceshtje lirie
 
Private conversations
Help Users
  Top