• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare i dallon meshkujt nga femrat?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ska gja me te thjesht me i dallu.
Njera ane e gjinise lind tjetren ane te saj. ahahahahahahah
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Truri...domethene e kane ne nje vend tjeter nga femrat :p
 

Frank

The S of all F.
Sa reagime kot, qenka nata e merzise sonte, Hajde tu tregoj nje perralle 😜
 
Me thone shpesh here "duhet te kishe lindur mashkull sepse llogjikon si e till"


Do doja ta dija dhe un pse me konsiderojne me pak femer se femrat e tjera.
 
Private conversations
Help Users
    Top