• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

●Çfarë hakmarrje!/ Refuzoi rinovimin dhe largimin, Gatuzo “kalb” në tribunë për gjithë sezonin sulmuesin e njohur

milik1-750x430.png

●E pabesueshme është ajo që i ka ndodhur sulmuesit të njohur polka, Arkadius Milik. Ky i fundit ishte i bindur për një transferim te Juentusi dhe refuzoi me çdo kusht rinovimin me Napolin, por merkatoja e bardhezinjve mori një tjetër rrjedhë. Ndërkohë edhe pista e Romës mori fund shumë shpejt, ndërsa në fund ishte vetë sulmuesi që i mbylli derën 2 skuadrave si Fiorentina dhe Valencia.

●Në këto kushte Milik do të largohej në qershorin e ardhshëm me parametra 0, gjë e cila ka tërbuar klubin napoletan, që ka paguar një shifër prej 30 milionë eurosh për ta sjellë në Itali. Por çfarë hakmarrje të hidhur ka vendosur të bëjë Napoli. Gatuzo e ka lënë sulmuesin kryesor jashtë të dyja listave, si asaj të Europa League ashtu edhe të Serie A. E thënë ndryshe, Milik do të “kalbet” në tribunë për gjithë sezonin e ardhshëm dhe do të stërvitet i veçuar nga pjesa tjetër e skuadrës.
●/-Sport Ekspres/
 
mire ja ka ba....ky ç'fare lojtari as ne serie b nuk e meriton me luj
E ke gabim.
Ka qene shume premtues si sulmues por pas dy demtimeve te gjata prej ligamenteve e humbi icik shkelqimin. Gjithsesi eshte sulmues i mire.
 
E ke gabim.
Ka qene shume premtues si sulmues por pas dy demtimeve te gjata prej ligamenteve e humbi icik shkelqimin. Gjithsesi eshte sulmues i mire.
ca lesh te ardhmet 27 vjeç ka ardh tu luj te napoli.....edhe te juvja te kishte ardh ne stol do e kishe pas....lojtar vl....
 
Une e maj men ke Ajaxi ka qene super lojtar.
Ke Napoli sic u tha me siper kputi ligamentet, dhe per ato qe lujn futboll e dine shume mire qe po i kpute ato te shkreta nuk bohesh mo per nivele t'larta.

De laurentis eshte matherfaker, urdhri atij ishte per ta djeg gjithe vitin ntribune.
 
mire mor mire por i kam shume inat kur lojtar dalin kunder klubit ne ket mnyre
Ke Napoli deri para disa muajsh ishin te gjithe lojtaret kundra presidentit. Allan qe u shit ke Everton, Callejon qe iku me parameter 0, Milik e shume te tjere. Ky nuk ka bere asgje te keqe, klubi e nxorri ne shitje por Roma nuk ja plotesoj kerkesat. Per kete arsye as nuk rinovoj ke Napoli sepse kerkonte ngritje te rroges. Presidenti i Napolit eshte dallaveraxhi qe mendon vetem per leket e veta.
 
Ke Napoli deri para disa muajsh ishin te gjithe lojtaret kundra presidentit. Allan qe u shit ke Everton, Callejon qe iku me parameter 0, Milik e shume te tjere. Ky nuk ka bere asgje te keqe, klubi e nxorri ne shitje por Roma nuk ja plotesoj kerkesat. Per kete arsye as nuk rinovoj ke Napoli sepse kerkonte ngritje te rroges. Presidenti i Napolit eshte dallaveraxhi qe mendon vetem per leket e veta.
ai mafioz napoli asht normal qe per lekt e veta menon....
 
Private conversations
Help Users
    Top