• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare gatuat sot?

elle

Chill
e thjesht duket po cilat lloje mbushen ato te medhat? dhe me ca lloj djathi , un vdes per djath babi me thonte gjithmon buka Elle se e haja si buke lol
 

DarkLord

SILENT
Shume e thjeshte, kerpurdha pak me te medhaja, brenda tyre vendos djath te bardhe, edhe vendosi ne furre, shoqeroje me sy pjekjen, te siguroj qe do te pelqejne shume, pasi djathi i bardhe nderthuret shume mire me kerpudhen 👌🏻👌🏻
 

elle

Chill
dhe un ashtu jam dua ti provoj te gjitha lol
shpesh her me kritikonin ne familje se fusja duart gjithandej :p

nejse se dolem na tema do na editojn lool
 
Top