• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

C'fare fsheh AMERIKA?

korado

President
A e dini se SHBA-te kane aq shume rruge sa te pershkosh ekuatorin e tokes
150 HERE
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A e dini se SHBA-te kane aq shume rruge sa te pershkosh ekuatorin e tokes
150 HERE
A jane te gjitha te asfaltuara :ciaoo::ciaoo:apo ke perfshire edhe rruget e dhive :ciaoo:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
kjo eshte tema me futja kot e forumit na shpjego me shum se na le kshu ne pritje
cfare fsheh eshte titulli hy brenda gjen se ka rruge haha fshika rruget dhe gjyshi im fshihte rakine dikur duhet et hap teme se cfare fsheh gjyshi im
 

Alchohole

Moderator!
kjo eshte tema me futja kot e forumit na shpjego me shum se na le kshu ne pritje
cfare fsheh eshte titulli hy brenda gjen se ka rruge haha fshika rruget dhe gjyshi im fshihte rakine dikur duhet et hap teme se cfare fsheh gjyshi im

Ahahahhaahhahaha....jam shume dakord me ty.Mendoova se kishte material te bollshem dhe do te na tregonte ne pergjithsi per sekretet apo diqka qe do te na interesonte shume...por....
 
Top