• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

emmy

Antar Aktiv
Vendndodhja
ne imagjinate
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

pasuria me e madhe jan familja dhe miqt e mi
ndersa thesari im me i mir eshte wejsi qe e dua shum
kiss e ki wejsi
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

mamushi, babushi dhe vllaushi:D
kam pasurine me te madhe ne boteeeeee:)
 

evlora

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasuria ime me e madhe jane familja, shkoket, miqte dhe qeni. Pas ketyre vine dipllomat e universiteteve, e me ne fund, une mbledh copa arti Shqipetar dhe te huaj.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Pasuria ime me e madhe jane familja, shkoket, miqte dhe qeni. Pas ketyre vine dipllomat e universiteteve, e me ne fund, une mbledh copa arti Shqipetar dhe te huaj.
kam bustin e Enver Hoxhes e shes 20 mije euro e blen se sa po vjen e po rritet LOL LOL

ps : suksese ne rrugen e veshtire te artit ;)
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

nje manjetofon me dy kaseta njesh fare e kame
 

sepse

Anëtar i ri
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

Njeriu ka shume gjera te shtrejta, por ajo qe shkelqen me shume mes tyre eshte
"vepra".
 

silvana

Anëtar i ri
Mosha
35
Titulli: Cfare eshte gjeja me e shtrenjte per ju?

besoj,misioni qe me ka ngarkuar i gjithefuqishmi,i gjithedijshmi,ZOTI :
te kryej metamorfozen e plote ne perfeksion...e jo vetem,por edhe te behem xixellonje ne rrugicat me hije njerezish ne nevoje,,,
:dj:
 

sepse

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

Kur do ta kuptoni, se pasuria me e madhe qe keni, jane veprat.


Ju pershendes!
 

flammableclea

Anëtar i ri
Titulli: Cila eshte "pasuria" me e madhe qe keni?

familja dhe shoqeria ime kurse nga ana materiale bibloteka ime qe im ate me ka falur eshte gjeja me e bukur qe kam
 
Top