• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do thoje ne varrimin tim?:P

Henry-&

Antarë i Respektuar
Thuhet se kur shkon Mirditorja ne mort per me i vajtue nje burri qe kish dek. Ajo pyet! Ky burri qe ka dek, a ka kuti duhani? Jo se ka pi duhanin. A ka gote rakie? Jo se ka pi rakin A e ka pushken ne mur? Jo ska pas pushke.

Po cfare ti vajtoj ktij une ahahah dhe iken.

Histori e vertet!
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
jalla Zenua oqi pushka 😂po mitroloz 😝,oqi duhan por çibuk 😝😂 edhe rakii uff me dolli 😝😂
Tema: ah cna gjeti ah ,ike lumdh ,dhe faap kurorat me miser qe ti vaditesh andej nga te vesh 😝😂
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mbetem vetem ne te shemtuarat tani, iku bukuria😆
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
O po se lija te ikte ashtu pa na kenduar bejtet qe ka harruar pa bejtuar andej nga oda 😝😂😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Nuk i kam qef varrimet, por ndoshta nje dite
kur do doja te kujtoja diçka per ate person
do veja te ndizja nje cigare te varri..
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Ah çoban st le Zenua ty te shkosh deri ne kete pik 🤗,me pak fjale do jetosh sa Shqiponja 😁
 

Ivy

Pushim....
Vec ti mos me dil para kur flitet per te tilla tema se me vjen te uleras.Me duket se thelle thelle kemi dhimbje😕
 

Darius

La vita è bella...
@Moonlight
Zot, je treguar i padrejte qe e largove nga kjo jete e shkurter edhe i dhe ate te perjeshtshme!

te vuante edhe pak 😂😂😘

@Ivy, perse Zot, tani qe vendosa te largohem jashte Shqiperise edhe mu dha mundesia te shkembeja dy mendime me ate, ti ma more? Perse? Perse ?
 

Hera

Dum Spiro Spero
Asgje se sdo kete varrim ....do digjem
 

Darius

La vita è bella...
...ca fitoi ne jete se u tregua gjithe jetes se tij xheloz? ...te kishte ambicie hajde de, por xhelozia te ben te gjesh gabime edhe aty ku nuk ka, mahhh, qofte i xhenetit.
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
@Moonlight
Zot, je treguar i padrejte qe e largove nga kjo jete e shkurter edhe i dhe ate te perjeshtshme!

te vuante edhe pak 😂😂😘

@Ivy, perse Zot, tani qe vendosa te largohem jashte Shqiperise edhe mu dha mundesia te shkembeja dy mendime me ate, ti ma more? Perse? Perse ?
Me marrc te ligat ,

@Darius , kush ishte ky mo? :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Sa urrejtje ne kete jete , ia shtofte zoti ne tjetren......se do edhe ferri ca zjarre :p
 
Top