• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do thoje ne varrimin tim?:P

M

Morfina

Per ty do lutem ne heshtje. Zot hidhe maton se ka me te bo me i shkul puplat e kraheve nji mnji :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nderhy te Zoti e na merr te tere si forum me vete:p
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Pse shpall lufte me zor ti?:p

Eh bote mizore, na e mori dhe njeriun me t mire
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Fjalet me te mira qe mund te thoja per ndonje person qe kam njohur ketu.
My good friend forever. Kaq vite e nuk jemi merzit qofte dhe per 1 fjale.
🤗
 
Top