• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do thoje ne varrimin tim?:P

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Iku shalzeza ime.kuj do ja haj plackat e barkut une? Kush do flej me mu oce oce sic flije ti 😭😭😭
 
Per @Nicktjeter

Mbasi ta kishin varrosur , do i coja te varri nje trilece eheeee he nike?? 😂
ndoshta do te pershendesja edhe me nje nga kenget e mia te shpifura qe i degjoj vetem une 🤪
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
O sa kam qesh me kte temen . Na dalt per mire ne kto Kohe Te veshtira.

Po qe keni dal jasht teme e dini? 😂
Tema thot ca do kerkoni te shkruajne te tjeret ne varrin tuaj pas vdekjes jo shkruajani anetarit siper lol

Un do kerkoj tme shkruajne

Ti je nona .:D
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
O sa kam qesh me kte temen . Na dalt per mire ne kto Kohe Te veshtira.

Po qe keni dal jasht teme e dini? 😂
Tema thot ca do kerkoni te shkruajne te tjeret ne varrin tuaj pas vdekjes jo shkruajani anetarit siper lol

Un do kerkoj tme shkruajne

Ti je nona .:D
I kryn amanetin nones
 

Marla

PPSL
Ne varrimin tim dhe pse sdo doja te vdisja me thene te drejten por se shmangim dot ...

Do doja qe njerezit te kujtonin momentet e bukura me mua dhe histori kur i beja per te qeshur apo situata komike ku perfshihem shpesh. Te pinin nje gote vere per mua, si dhe te me falnin nese pa dashje apo me dashje do i kem lenduar!
 
Top