• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare do thoje ne varrimin tim?:P

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
@Darius eshte per tjetrin ,boll e pervetesove edhe vdekjen lol lol

Ne varrimin e tij do thoja.....kush e njohu o e desh o e urreu
te mesme s'pati lol
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
do thoja -

Tu befte hallua sa larg shkove , po hallon pse e le ti treten kockat ktu lol
 

Darius

La vita è bella...
...zot, hiqja tabakinot qe mos te bleje cigare, keshtuqe edhe ne parajse po ta degosh prap ferr do ti duket 😂😂
 
Redaktimi i fundit:

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Kur e mendon heeeee si do bej lol lol

Do thoja -
Ike para meje, rri nashti aty e mos me caj koken lol lol ....doje me ik pas meje :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Po si nk ia shkula ato kacurelat nga koka! :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahahahahahahahaha
Isha te shpia Dolit, doli nena Dolit, e pyeta ku eshte Doli, Doli sapo doli...
Lol kshu ka qene
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Ah ju lent zoti pa men nkok ju tdyve, ja keni shtru muabetit ktu per 7 pal qefe vetem mezet ju mungojn, ndonje cik djath...ullinj...o qe ju ngelt kokrra ullinit nfyt ishalla :p Ti Peçua e di qe ke rreshkit me kohe...po tja veje emrin cunit PECUA JR.....MOS O ZOT! llafari, tmerr, masakrim endrrash! Mos e permend me kete emer se te varros mu ke bacja posht shtepis qe te qaj M-ja (Tiganpruresja) me oi!
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Ah ju lent zoti pa men nkok ju tdyve, ja keni shtru muabetit ktu per 7 pal qefe vetem mezet ju mungojn, ndonje cik djath...ullinj...o qe ju ngelt kokrra ullinit nfyt ishalla :p Ti Peçua e di qe ke rreshkit me kohe...po tja veje emrin cunit PECUA JR.....MOS O ZOT! llafari, tmerr, masakrim endrrash! Mos e permend me kete emer se te varros mu ke bacja posht shtepis qe te qaj M-ja (Tiganpruresja) me oi!
O zembra me gjemba e shokut tim , po avash mi se sdija ka te ik nga pjatat qe i hedh lart e posht , po ec ulu mi sa ti hajm kto djathe ullire , e pastaj na vrit , pakten te vdesim te ngopur apo @Gh0st 😂😂
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Si ulu moj, sme mban vendi :p ky ta fut tkeqen nbark me zor! Do tmi vej emrat e femijve llazi e kozma. A njef ndonje doktoresh te mire ti andej qe ka experience me psikopata si ky qe ti bej derman? Se jo per gje po ktit as hoxha si ben dot derman lol
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Si ulu moj, sme mban vendi :p ky ta fut tkeqen nbark me zor! Do tmi vej emrat e femijve llazi e kozma. A njef ndonje doktoresh te mire ti andej qe ka experience me psikopata si ky qe ti bej derman? Se jo per gje po ktit as hoxha si ben dot derman lol
Po jo moj zemra un do ju a vendoj emrat e fmive 😂😂 , zeneli , raqipi , qazimani 🤣🤣🤣 .
Vetem ju beni e djepat ju a bjeri lol ..
Ishalla trinjak menjeher , me 1 nje shpull 3 miza 😂😂
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Po jo moj zemra un do ju a vendoj emrat e fmive 😂😂 , zeneli , raqipi , qazimani 🤣🤣🤣 .
Vetem ju beni e djepat ju a bjeri lol ..
Ishalla trinjak menjeher , me 1 nje shpull 3 miza 😂😂
Moj poshtersi, ky ka qene mallkimi me i madhe qe me eshte ber deri msot....po ti qenke e tmerrshme mi lol ke shpetu kte here se ste mallkoj dot se je shume e mire, po vdektttttt ne menyr te tmerrshme dhe vuajtese @Gh0st qe tka msu ty kshu lol. Thuj Amin se te grivaaa.
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Moj poshtersi, ky ka qene mallkimi me i madhe qe me eshte ber deri msot....po ti qenke e tmerrshme mi lol ke shpetu kte here se ste mallkoj dot se je shume e mire, po vdektttttt ne menyr te tmerrshme dhe vuajtese @Gh0st qe tka msu ty kshu lol. Thuj Amin se te grivaaa.
Amin u martofshit ashtu u ngatrova vdeksh ai po he lol
 
Moj poshtersi, ky ka qene mallkimi me i madhe qe me eshte ber deri msot....po ti qenke e tmerrshme mi lol ke shpetu kte here se ste mallkoj dot se je shume e mire, po vdektttttt ne menyr te tmerrshme dhe vuajtese @Gh0st qe tka msu ty kshu lol. Thuj Amin se te grivaaa.
Per Koken tende se mesova une.. i di vet ajo se ca thot.. un as nuk kam folur fare.. ja tashi cke.lexuar ktu...

@Alesia une vertet isha mallkimi jot 3 vjet por tani jam lumturia jote Babyy
 
Top