Cfare do te beje nese te thoshnin TE DUA?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nese me thoshin dhe nuk eshte reciproke ndjenja,do i thoja ke vlersimin dhe respektin tim, por aq. :))
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Heeeeeem.

E evitoj tmerresisht nje situat te till. Sepse me pelqen ti kem nen kontroll gjerat dhe nese ndjenja nuk eshte reciproke, do acarohesha ose do ndihesha ne nje far menyre ne faj...

Ama nese eshte ajo qe prisja, me flasin syt ?
 
Ehe, mir.
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Do ja nxija jeten...do mallkonte ate dite dhe moment qe do me thoshte... :p
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Sa here ma kan thene e kam kthy ne humor qe mos ta beja te ndihej keq . Se kur sjan ndjenjat reciproke ske pse e pranon nje fjale te tille
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une kam thene: Faleminderit!
🤣🤣🤣
 
Top