Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mos pi kafe më ne 9 te darkes o rob Zoti se te lene pa gjume! 😔
 

Raniaa

E urrej padrejtesine#
Fali se nuk dine çthone e çbejne, e kush je ti te zemerosh veten per te keqen e tjereve.
Shiko punen tende dhe kjo eshte detyrimi jot, e ne fund kur marr te drejtë me nje buzeqeshje, më dua me shpirt🥰
 
Top