Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Ruaj qetesine
ca thu mer daku....
- isha para nja dy javesh ne ALB me leje, dhe sapo kapja timonin e maqines ne oren 07:00 isha i qete dhe i gezuar, ndersa pas 10 minutash qe isha ne timon rruges per Tirone, filloja sharjet dhe shfryrjet te tipit: ah t'q... qeni i dreqit.... etc etc. loolloollool
Diku andej nga Vora apo Vaqarri, ndaloja dhe pyesja neper pika shumice ushqimore:
- A keni bomba dore, granata, flakhedhse, dinamit te llojit C-4, mitraloz apo matrapik, kallashnikov apo belxhik Maliher(gjermon) se ashtu e kom punen..... :p???

Qetesia modhe daku...., voj ullini fare! ?
????
 

Aleks30

Banned
ca thu mer daku....
- isha para nja dy javesh ne ALB me leje, dhe sapo kapja timonin e maqines ne oren 07:00 isha i qete dhe i gezuar, ndersa pas 10 minutash qe isha ne timon rruges per Tirone, filloja sharjet dhe shfryrjet te tipit: ah t'q... qeni i dreqit.... etc etc. loolloollool
Diku andej nga Vora apo Vaqarri, ndaloja dhe pyesja neper pika shumice ushqimore:
- A keni bomba dore, granata, flakhedhse, dinamit te llojit C-4, mitraloz apo matrapik, kallashnikov apo belxhik Maliher(gjermon) se ashtu e kom punen..... :p???

Qetesia modhe daku...., voj ullini fare! ?
????
Kur them une qe ky popull vuan nga semundje te rende mendore, nuk besoni ju
???
 

Aleks30

Banned
ca thu mer daku....
- isha para nja dy javesh ne ALB me leje, dhe sapo kapja timonin e maqines ne oren 07:00 isha i qete dhe i gezuar, ndersa pas 10 minutash qe isha ne timon rruges per Tirone, filloja sharjet dhe shfryrjet te tipit: ah t'q... qeni i dreqit.... etc etc. loolloollool
Diku andej nga Vora apo Vaqarri, ndaloja dhe pyesja neper pika shumice ushqimore:
- A keni bomba dore, granata, flakhedhse, dinamit te llojit C-4, mitraloz apo matrapik, kallashnikov apo belxhik Maliher(gjermon) se ashtu e kom punen..... :p???

Qetesia modhe daku...., voj ullini fare! ?
????
Ilacet se shiten me shume ne farmaci, jane antidepresivet si, lorazepam, xanax , dinol, zoloft etj etj
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Kur them une qe ky popull vuan nga semundje te rende mendore, nuk besoni ju
???
llahtare fare daku!
- Mjes heret ne oren 07:00 ke emeisioni i Bashkim Hoxhes ne News-24:
Telefonuesi: Alo o Bashkim, jom nji qytetar nga Durrsi.... Alo....
Bashkim Hoxha: Po urdheroni, jeni drejt perdrejt ne emision, uleni zerin e TV qe t'ju degjojme!
Qytetari: Alo o Bashkim, jom nji qytetar nga Durrsi,.... po pra e kom fik fare TV.... desha te ngrej nji problem :
- Nuk e mor vesh pse Bashkia Durres i lejon kta qent zagare te bredhin lirshem neper qytet, kena fryke se po na hajne....
Bashkim Hoxha: Po, por me sa di une Bashkia Durres i ka sterilizuar keta qente zagare qe enden rrugeve!
Qytetari: Alo o Bashkim, nuk po ankohem se po na q*ne qent zagare qe me thua qe jane te sterilizuar, por po te ankohem qe po na hane qente rruges!!! ???
???
 

Aleks30

Banned
llahtare fare daku!
- Mjes heret ne oren 07:00 ke emeisioni i Bashkim Hoxhes ne News-24:
Telefonuesi: Alo o Bashkim, jom nji qytetar nga Durrsi.... Alo....
Bashkim Hoxha: Po urdheroni, jeni drejt perdrejt ne emision, uleni zerin e TV qe t'ju degjojme!
Qytetari: Alo o Bashkim, jom nji qytetar nga Durrsi,.... po pra e kom fik fare TV.... desha te ngrej nji problem :
- Nuk e mor vesh pse Bashkia Durres i lejon kta qent zagare te bredhin lirshem neper qytet, kena fryke se po na hajne....
Bashkim Hoxha: Po, por me sa di une Bashkia Durres i ka sterilizuar keta qente zagare qe enden rrugeve!
Qytetari: Alo o Bashkim, nuk po ankohem se po na q*ne qent zagare qe me thua qe jane te sterilizuar, por po te ankohem qe po na hane qente rruges!!! ???
???
Lene se kto emisionet e mengjesit me telefonata me dhjesin fare. Ajo me ben te me dhembin brinjet, eshte ku gazetari mban shenim qe ti zgjidh hallin. ??????????
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ne nje momenti si tani psh,i them ; fli pak o fli se je ngrit me nate e akoma dite te pret?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Kontrollo euforinë
 

Katil

Antarë i Respektuar
Kat,ngriu bëja Neves një kafe :rolleyes:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
N'momente t'hidherimit, merzise, nervozes etj: Hasbunallahu We ni'mel wekil (Më mjafton mua Allahu, sa mbështetës i mirë që është)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Bej nje caj Neve,dhe fli gjume tani!
Nata eshte tantelli i embel i relaksit.
Sonte eshte nje nate e embel me shi te imte vjeshte!! :))
 
Top