Cfare do i thonit vetes ne momente te caktuara?

Ade mbyll veshet dhe shijo dreken.

*nderkoh po me tregojne videon ku kan vra njerin rrugve dhe qelluar nje doktorr padashje... plus video ku kan vra nje te ri tjeter... plus fotot e nipit qe i vran* ( made in sud! Si me qen ne Kabul... ?‍♀️)
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Futu ne det se u percellove korbeee?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Vetes nuk i them gje se kam ra ne mendime, po kjo siper meje ca paska??
 
Top