• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Puc puc koolopuc
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Die,die my darling....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Dua ushqim seq kam nje uri
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

You got to lose to know how to win....
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Tvttb----...........
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me mungon .......
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

je njeriu me kot ne bot!! vetem ti ske trokitur akoma ne banesen tende,
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

te dua shume engjelli im .....................
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Nevermind honey...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

qe me mungon shum e mezi pres ta takoj e nje jave eshte do kaloj :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Shut up....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Hate me if you can...
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

kshtu ashtu,,,,nuk te DUAN!:zemer:
 

sensuu

sweet
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

ahahhahahahahahah sa kam qesh...........me keto qe dashkeni ti thoni ju personit te zemres,,,,te papame.
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

te lutem mos me lendo.............
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Erdha edhe pak, ke durim edhe gjysme ore >>>)))
 

RoXete

Legjende
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

hupi ne psheretimen tane
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Kam humb ne mendjen dhe zemren tende.................
 

RoXete

Legjende
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

jam tek ti
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

c´far do i thonit personit te Zemres??
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Do t'i thoja nje fjalë qe del si vullkani, nuk e mposht as ngrica, nuk e mposht tufani!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Hape zemren....
 
Top