• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me personin e zemres le te flase zemra vete nqs do,mendja ime ska me durim....
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ja ndjej mungesen c'do sec qe iken ...
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me mungon shum
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ku jeeeeeeeeeeeeeeeee
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

S'kam ca ti them vecse te veproj si te doj................................................;
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

kisssssssssssssssssss
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Asgje.......
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

edhe po thashe dicka se mos do e lexoj ajo kete postim :D me mire nuk po i them asgje:p
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

ja them vet personalisht pastaj
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mu shpoft komordarja n'mes t'detit sa shum t'du :D
 

Enigma

Antar Aktiv
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Maresh malet edhe mos u kthe me :D:D:D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Enigma ke ngatrru tem moj ktu thuhet per te dashurin jo per komshin :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mund te flasi zemra???
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Re: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Personave te zemres familjes do i thoja I LOVE U .
Skam ndonje person tjeter ne zemer .
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Re: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Asgje .....
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

pergjigjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se po me cmendddddddddddd
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Asgje hic....
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me mungonnnnnnnn
 

Lediana

Banned
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Kudo qe te jesh ne nje cep te kesaj bote me lejo te hy ne zemren tende edhe te lejoi te hyshe ne zemren time
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mendja vete sot po perton te mendoje,lere te ulet deri poshte e ti flase zemres,e zemra njeriut te saj...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

ca ti them asgje se sdi se kush esht :pPP
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me mungon o jeta ime
 

Ledia

https://youtu.be/x1tcP021BDs
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Gjithckaa nisii Loje !!! ....dhe jo LOJE PER TY ... po loje per te gjithe duke vazhduar te zevendesoja oret e minutat sketeerr qe JETA fatkqesisht me OFROI ....Duke folur me shum njerez .... shakaa t kota pa krip si e si per te thyer ate monotonine vrasese te shpirtit tim ...........Deri ne momentin kur erdhe TI ./ Pa dashur t bera pjese e t gjith asaj katraure qe vet kisha ndertuar n pamundesi per te te shpjeguar gjithckaaa sepse tashme sishe vec ti PJESE E ksaj loje .....Nese nje fjale do t thoja ty do m duhej tjepja shum shpjegime e per kte arsye preferova ti bie shkurt.... por pa menduar qe AJO RRUGA SHKURT me coi nee nje UDHEKRYQ n tcilin ndjeheem aq keqq e spo ti me nga te dal pasi ti sje me loje por DASHURIA IME ....Dashuri e cila me lendoi dhe e lendova ,me zhgenjeu dhe e e zhgenjevaa ,por qe FATKQESISHT sdoja ta humbja !!Ti mbase nuk ke shume faj ,POR TE BETOHEM AS UNE .....se DASHURIA nuk njeh asgjee vec RRAHJEVE TE SHPIRTIT E NDJENJAVE TE PAKONTROLLUARA .............:'( TE DUA dhe pse SDUHET pasi ka shum gjera qe na ndajne BASHKE .. :( JE & do mbetesh e vetmja dhe me e madhja Dashuri dhe pse e Pamundur :'( Do t kujtoj ne cdo rrahje zemre .. ne cdo fjalee ..... ne cdo pik lotii qee padashur mund t bjere .....sepse ti mbetesh TI ........NJERIU IM SPECIAL !!!!
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ti bej hallall "lendimet " qe me ke dhen :)
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Faleminderit per gjithçka qe me ofron! Te dua shume zemer! :puthje: :puthje:
 

Lediana

Banned
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Morsh samalet ti me gjith fare fisin tend :gjujpeshk:
 
Top