• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Зngjεll

___________
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Hyr ne shtepi mjaft luajte bilardo :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

na ke qit ment me mesazhe as me flejt gjum sna le .
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ndiheni i/e vetmuar keni nevoj por nuk e keni afer personin e zemres....merr telefonin dha don ti shkruash ا'farë do ti thonit ne keto caste atij/asaj...?

U ndjeva vet keshtu dhe me lindi idea qe te hap kete tem shpresoj se do ju pelqen....

Une kur dua t'i shkruaj rri e pres derisa te me kaloje ....rralle marr guximin
t'i shkruaj apo telefonoj :( (kuptohet sepse e kam ne zemer por jo prane)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Une kur dua t'i shkruaj rri e pres derisa te me kaloje ....rralle marr guximin
t'i shkruaj apo telefonoj :( (kuptohet sepse e kam ne zemer por jo prane)

akoma po e pres ate mesazhin tend :p:sharre: :D
 

AnGeLo§RiBeLLe

Antar Aktiv
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me mungon shum mamuni im :( ...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Vazhdo prit ............enderro dmth :D

edhe endrrat te bukura jane deri sa pushojne se qenuri endrra :p
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

edhe endrrat te bukura jane deri sa pushojne se qenuri endrra :p

Aman se po bie dhe shi ketej edhe romantizmi i tepert nuk me ben mire per stomakun hahahaha
Sa kam qesh Taku
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Aman se po bie dhe shi ketej edhe romantizmi i tepert nuk me ben mire per stomakun hahahaha
Sa kam qesh Taku

Eh frika gjithmone eshte nje mase mbrojtjeje.....
Kam ilacin per stomakun ;) po deshe ta jap pa asnje kerkese nga ana ime :D
 

sherrxhija

FEMER ME TAKTIK
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

ca mesazhi /ose telefonat...po deshe te more :p

hajde shpejte do i thoja ne qfs e mersha se ta keputa koken si te zogut :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

iashalla i del na i pune se spo gjej kohe te dal m e 1 supr sex qe mka ngel fiksim
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ende Skom te Dashur Skom qa ti them :S:s
 
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mbete duke u mar me fushata,ne djall te ven fushatat.
 

AjSi

...
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

vdeksh loool
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

vdeksh loool

ahahahahahah. Sa shum e don duket ahahah un do i thoja vetes sa rehat qe jam singel
 

RreLsJaaa

εїз ♡вєвυѕнє♡ εїз
Me mugon! Te dua shume
 
pRAPE STE PASKA IKUR DESHIRA TE HAPESH TEMA GJARPERESHE...HAHA
Sa per temen me mungon ky personi i zemres...kshuqe do i thoja duku nojhere pas nja dy a tre vjetesh se kam halle tjera tani....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Une e dija qe ka doktor zemre se dija qe paska nje person X per zemren sa do rrosh do mesosh......
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Kush je ti me ???
 

cat-woman

Une jam.....
cubi me thirre?????? apo jo se mendova se mos jam une ajo ........hahaha
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Kudo qe shkoj te kam me vete sepse te kam ne zemer ,sa here mendoj per ty ndjej ne zemer nje peshe te rende,,, po bej cik palester dreqi e mori se me more frymen,,, LOL
 

cat-woman

Une jam.....
ok tani te behemi serioza se u beme pak te paedukate qe pare...do i thoja ....o i poshter kam tre ore qe te pres ku je ta tregoj une ty me ke me tradheton....e mire po te tradhetoj dhe une........eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Top