Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Desa

Felix Culpa
S/M
Katër pjesë ka zemra, katër persona janë brenda. Kuj t’i them e kuj jo? 🤷🏻‍♀️
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Njërit i a thash.
Të zgjohen të tjerët 😁
 

Lauri

Anunnak
Askush nuk të mendon siç mendoj për ty. Të imagjinoj edhe nëse nuk të thërras. Unë që, edhe pse jemi larg, ç'do herë të takoj brenda meje.💞💛💋
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Shyqyr qe e boshatisa zemren..jam me i qete..as nuk flas..as nuk mendoj..as nuk..:coffee:
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Ju të barkushes së majtë ju them Rama ik 🤣,ju të barkushes së djathtë prisni të ik Rama njëherë 🤣
 

Monique

With or Without u
Edhe ato mszh ajo ti kishte sjell ne emrin tim..shyqyr qe e zbulova
Edhe e kisha nje dyshim..po me provokonte me siguri
Po ti e pe qe nuk cedova une ne asnje moment, qendrova stoike
Ste tradhetoj une ty me shushken qe ke ne shpi jo lool
 

VIP

V.I.P
"Nuk ka rëndësi se çfarë do të ndodhë në të ardhmen me ne të dy,ama ti gjithmonë do e kesh një vend të veçantë në zemrën time".
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Mbretereshat smbajn rrall ja pyt @Hilarious lool
Sigurisht që jo 😌
crown GIF
 
  • Zemer
Reactions: WxP

Desa

Felix Culpa
S/M
S’po e gjej atë të katërtin 😏
 
Top