Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
ca do i thojsha pyt....
Do i thojsha vetem kaq:
- o dull, mos rri duke i vone rrobet mullar ke karrigja por veni tek rafti i rrobeve sepse perndryshe po vazhdoi kshu, miqte nuk do ti presim ulur ne karrige por tek rafti i rrobeve qe ka ngel bosh dhe meqenese karrigja osht plot me rroba- po i vejme ene ca rrotacile poshte qe ta kthejme ne valixhe udhetimi! Me plase shpirtin mer vlla me rrobet tuja gjithanej.....
Ca po heq une me ty/ se ka heq Ukraina me Rusine!!!
:p🤣🤣🤣❤️
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Kur bashkë u njohëm netëve të gjata
Dimrit ku ditët akull i acartë,
Trishtimet zhytur në përhumbje të ngrata
Të lutem ty :
Mos më mbaj inat!

Kur fjalët magji fluturonin tek unë
E unë ndoshta të thosha më pak,
Ama në zemër të doja shumë
Se nuk t'u shpreha:
Mos më mbaj inat!
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Gjëja është se s'mund të jesh kurrë perfekte, asnjëherë. Gjithmonë do kesh gjëra negative, ai person që të do anët negative do të thotë që të do ashtu siç je.
Jam e vështirë për tu dashur unë 😝 të çaj drrasat e ti bëj gati për tu ngrohur në dimër 🤣
 

Titanic

Antarë i Respektuar
Jam e vështirë për tu dashur unë 😝 të çaj drrasat e ti bëj gati për tu ngrohur në dimër 🤣
Epo, prapë vazhdon të qëndroj parimi: dhe nëse ti të çan dërrasat ai person që do e pranoj këtë gjë do të thotë se të do.
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Unë mi :p
Mirë bën,prandaj nuk plakësh ti,vetëm rinohesh 😝❤️
Patjetër. Akrepi je apo? 🤪
Plakem mi si jo 🙄
Ti çdo ditë e më e bukur dhe më e zgjuar 😛🤗😘
 
Top