Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Monique

With or Without u
Ju Thaft po qysh.
Ju jeni kopie se un kjo kam qen e jam .
Te ka len monopausa me pasoja ty e shoh une .
Jepi fol me vête tani se si gjithmone ti ke te drejte .🤭😬

Shnet 🙋‍♀️
Me siguri po me ngaterron me veten , se helbete me semundjet virtuale qe kalove te kane shkaktuar kto probleme mentale
Menopausen kur ta ze do ta bej nje ze
Dhe mos harro je dyfishi i moshes sime lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
endeeerrr oooo endeeerrr deshirat i them asaaaj aaaj...
 

Peperina

Larg shume larg
Nuk përleshen kurrë dy njerëz me tru
as dhe një i ditur me një mendjehu.

I krisuri në shan e flet bajat
I mençuri ëmbël zemrën ja tulat.

Dy të urtë nuk këpusin një fill pe
Shkëmb në u bë njëri, tjetri bëhet dhe.

Ama në qëllofshin që të dy me brirë,
Tërhiq, tërhiq këpusin dhe zinxhirë.

| Sa’adiu |
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
T'kam zemer! 😁
 
Top