• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mos me permend shume se me mbyti lemza :syze:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

te kisha afer do ta merja shpirtin se mka shku menja
 
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me cave veshet me gjith kto zile me..hahahhah:fuck:
 

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ca Do Bejm Per Neser Se Sot M`ke Kenaq SHume :):):)::):):):
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Hajde shpejt ktu te shtrengoj icik fort ene hik prap :D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

S'ben te ndjesh mungesen e dikujt tjetri qe s'eshte personi i zemres(dmth ashtu si e nenkuptoni ju)???

Une ne keto momente, me shume se çdo gje tjeter dua te kem babushin time afer..Te bej nje loje 500 me te ose te luaj shah(te bej demek,se nuk di te luaj mire :p ).

Ndersa personat e tjere qe kam ne zemer (perveç atyre te familjes kuptohet) nuk meritojne asgje... Kam dhene mjaft....
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Tbasha vorrin sa shum te du :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

hajde moj se mka shku amperi 100 haha ket do i them gjithmone sa tme punoje
 

Lea_ks

Antar Aktiv
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Do doje te me kishe pran tani???:puthje:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

hajde ktu se ka shku tencioni 100 haha po te njejten gje .
 

BeniT

Donatorë
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mos harro me ble nje kile qepe , nje kile domate dhe qumshtin :p
 

inushja2

preshevare
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

do i thosha... ME FAAAAAL! :mad:
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Naten e mir gjumin e embel,ta dhuroj nje puthje shihemi ne enderr.
 

eda sweety

sweety
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

zdo i thoja azgje se fle gjume tani-keshtu me tha qe do fle,tani se di se me ke fle????hahahahahaha e kam besnik diun tim une/B]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

mbushe 1here at dreq telefon LOL LOL LOL
 

vlora

PeJaNeZe
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

mbushe 1here at dreq telefon LOL LOL LOL

mbushja ti moj...qyyyy....:):p
ne kete moment...dmth tani per tani:p s´do doja t´i thoja asgje hic...:D:shsh:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

hajde bejme gilivili se mka shku amperi 100
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

mbushja ti moj...qyyyy....:):p
ne kete moment...dmth tani per tani:p s´do doja t´i thoja asgje hic...:D:shsh:

noonononon :pepe::pepe::pepe::pepe: ta mbushe vet me ja mbush une, si me i than merrem ne tel ihihi

hajde bejme gilivili se mka shku amperi 100
:eek:le: LOL LOLndersa ne keto momente do i thojaaaaaa, a ki humb rrugen ? te duhet gje navigatori?? :gusht:
 

Kukulla

Antar Aktiv
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

O cun, tduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :p
 
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ne keto caste do i thosha ..
Zemra me bej nje kafe se sa u zgjova ....................
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Shum Tdueee (L)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

ik e meso librin e kamasutres
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Jam me fat qe te kam :kiss
me mungon qum qummmm :qaj:
 
Top