Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Jam lakuriq në dhomë dhe kam nxehtë zemër ........ të lutem, a mundesh ta mbyllësh ''furrën'' ?
Të dua shumë e poshtra ime !
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ke zemer ti?Une edhe nje qe e pata,se kam me...
 

sensuu

sweet
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

emocionohem perpara teje......me le pa mend........me le pa fjale :D
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ndoshta nuk je me i miri ne bote..ama ne syte e mi shkelqen si hene e plot.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ti je ajri qe e thithi
Aroma qe e nuhas
Ti je prekja qe e ndjej
Ti je cdo gje qe eshte e vertete

Ti me je me shume se gjithqka
Jeton ne shpirtin tim
Ti je rrahja e zemres sime
Qe rrah me shume se sa qe duhet


Ti je dielli qe shkelqen
Hena qe rrezon
Ti je bari qe rritet
Nje perrua qe rrjedh


Ti je shpirti i brendshem
Syte qe ndriqojne
E vetmja qe e dua
Paqja e mendjes sime


Ti je dhe gjithnone do jesh
Ajo me e mira per mua
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Zemer hape dritaren se me ke len lakuriq ne ballkon beka shum ftohet jasht LOL LOL LOL LOL
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Eri,,,ti je Zemra ime,,pa mar parasysh se sa e shpifur je!!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Edhe heshtja ka kufij...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Zemer me thuaj kur te te dal burri nga shpija se mbeta ktu posht krevatit une plasa vape................ LOL
 

marina20

Antar Aktiv
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

ne keto caste do i thoja ik mos te zere hurricane se te mbyti:p do ti thoja te puth fortee :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mendo dhe fol....
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

O ka qellu shurdhak duhet me ja shkrujt.... se nuk dëgjon. :p
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me kan ik fjalet ..s'kam ca i them me ja kam then te gjitha ..ai i di te gjitha por ben sikur s'di :)
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Nuk kam person zemre,por ate qe kam pas do i thoja qe na eshte veshtiros....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Te kam shum shummm xhan zemrushia ime :D :D
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Te kam Zemer,,po kerkoj shtepin tende,,do te vi te marr,,skam per te pyetur fare,,,,do te marr dhe do te ikim nje her e pergjithmon nga forumat,pasi te bejm nje dasem me ta!
pastaj sdo te kemi me shum kohe per te tjeret,,na duhet c´do sekond,,,ta shfrytezojme per njeri tjetrin.e di qe me do shume,,por te vjen inat ta thuash! aq me teper tani qe kam per te ber forumin FERR!Do te ikim bashk 1 jave ne Paris??

dhe pasi te njihemi,,te takoj edhe babin tend dhe ti them se,,,nga sot e tutje goca jote esht e imja??

HARROJE se ke per te me shkoqur qafe,,,se te dua un,,ty dhe vetem ty!! Harroje se do ndrroj mendim,,
un e di qe ti ke lindur per mua!!
:zemer:
 
Redaktimi i fundit:

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me ruaj kur te me gjesh... Qe te me kesh kur te me duash...!!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Hajde moj sill cajin ma shpejte se te hengra :qershi:
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Zemer sa te vish ti une ja kam fut nje rruge tiran durres, durres tiran dhe nje gjumi me bmbas per shtat pal qejfe :p :p LOL
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

...te dua si ne diten e pare...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Zemer te dua moj lanete po hajde shpejt se me trete.....:)
 

sensuu

sweet
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

sa me mungon urimi jot.......por ke afat edhe ca dite.LOL

ah,nuk te kam person zemre :D
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me kane mbaruar fjalet per te:espuls:
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

i miss u :(
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Meqenese dyert mbyllen pa u hap,sot po kursehem ne fjale...
 
Top