• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Erblinaa

Anëtar i ri
Ndiheni i/e vetmuar keni nevoj por nuk e keni afer personin e zemres....merr telefonin dha don ti shkruash ا'farë do ti thonit ne keto caste atij/asaj...?

U ndjeva vet keshtu dhe me lindi idea qe te hap kete tem shpresoj se do ju pelqen....
 
Last edited by a moderator:

ana88

vlonjate tipike
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

shume gjera kenaqsi ti ndashe mendimet me personin e zemres me pak fjale te dija ku hiqja vetmin dhe te me sillte ate pak lumturi qe c'do kush e kerkon
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Do i them mos ti harroj ato qe i kam then:)

Disa prej tyre vetem :D

Lexo, degjo muzike, shko ne palester, studjo...

Personalisht nuk kam kohe te shumte per te humbur, do e thirrja per ta pershendetur, per te pare sesi po i shkon dita apo per te dalur.

*Gjasat jane te pakta qe do i them te dua, pasi kjo nuk me rastis shume shpesh.
 

xeni

Antarë i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

do i them te dua dhe naten e mir
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mos ma cingerro telin se erdha :kiss:kiss:lule:
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

hajde se marova
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

E dashur, unë jam përpjekur me gjithë forcë për zotërim të një femre të krahasueshme me ty, por asgjë nuk duket të denjë;
Unë e di tani pse Shakespeare nuk mund të krahasoj dashurinë e tij në një ditë vere. Ajo do të jetë një krim për të denoncuar bukurinë, me një krijesë e tillë si ty. Cdo aspekt i juaj nga ana fizike apo shpirtërore është një grackë për mua, nga e cila nuk ka lirim.
Por unë nuk dëshiroj lirimin. Unë dëshiroj të qëndroj përgjithmonë në atë grackë, me Ty për gjithë përjetësinë.
 

entila

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

tani eshte prane meje por ne rast se do te ishte larg meje do i thoja ^^ te dua, e ndjej shume mungesen tende.....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me ka shka amperi 100 hajde ule se marova
 

Flavi

Antar Aktiv
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Nuk ta ndjej mungesen.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Dil nga zemra ime se me eshte renduar i cik ana e djathte :pP:
 

baby doll

Sw33t d0LL
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

jam akoma ne pritje te personit te zemres
 
Top