• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Erblinaa

Anëtar i ri
Ndiheni i/e vetmuar keni nevoj por nuk e keni afer personin e zemres....merr telefonin dha don ti shkruash ا'farë do ti thonit ne keto caste atij/asaj...?

U ndjeva vet keshtu dhe me lindi idea qe te hap kete tem shpresoj se do ju pelqen....
 
Last edited by a moderator:
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Do i them mos ti harroj ato qe i kam then:)
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

shume gjera kenaqsi ti ndashe mendimet me personin e zemres me pak fjale te dija ku hiqja vetmin dhe te me sillte ate pak lumturi qe c'do kush e kerkon
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Do i them mos ti harroj ato qe i kam then:)


Disa prej tyre vetem :D

Lexo, degjo muzike, shko ne palester, studjo...

Personalisht nuk kam kohe te shumte per te humbur, do e thirrja per ta pershendetur, per te pare sesi po i shkon dita apo per te dalur.

*Gjasat jane te pakta qe do i them te dua, pasi kjo nuk me rastis shume shpesh.
 

xeni

Antarë i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

do i them te dua dhe naten e mir
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me mungon ...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mos ma cingerro telin se erdha :kiss:kiss:lule:
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

hajde se marova
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

E dashur, unë jam përpjekur me gjithë forcë për zotërim të një femre të krahasueshme me ty, por asgjë nuk duket të denjë;
Unë e di tani pse Shakespeare nuk mund të krahasoj dashurinë e tij në një ditë vere. Ajo do të jetë një krim për të denoncuar bukurinë, me një krijesë e tillë si ty. Cdo aspekt i juaj nga ana fizike apo shpirtërore është një grackë për mua, nga e cila nuk ka lirim.
Por unë nuk dëshiroj lirimin. Unë dëshiroj të qëndroj përgjithmonë në atë grackë, me Ty për gjithë përjetësinë.
 

entila

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

tani eshte prane meje por ne rast se do te ishte larg meje do i thoja ^^ te dua, e ndjej shume mungesen tende.....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me ka shka amperi 100 hajde ule se marova
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

hajde ktu se mka shku amperi 100
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

vdeksh ti per mua :D
 

Flavi

Antar Aktiv
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Nuk ta ndjej mungesen.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Dil nga zemra ime se me eshte renduar i cik ana e djathte :pP:
 

baby doll

Sw33t d0LL
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

jam akoma ne pritje te personit te zemres
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me ka marr malli shumm per ty..(L)
 

Rinasi

Antarë i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Mbushma ni got uj se mdul flaka
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me ka puth njera me zor dje hahahah jooo se sja them se o turp
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Edhe e bukur edhe tradhtare !!! :p
 

Зngjεll

___________
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Tu shtofte dita qe po me le pa gjume
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Zemer t'kom tdu shummm shumm shummm...
 
Top