• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare do benit nese...

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Eshte problem i tyre te marrin jastikun e te ikin ne dhomen tjeter.. haha pervec shakas ka menyra qe mund te eleminohet e per ate qe fle me te e qe i jep bezdi do provoja te gjitha mundesite per ta bere te fle i qete.
Nese do ju duhej te ishit jashte natyres suaj ..psh autoritar, apo me rezerva ?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Do neglizhoja, e kam thene edhe here tjeter vazhdoj rrugen time kush neglizhon ben rruge tjeter nga e imja.
Nese nje person i gjinis se kundert qe kishit shoqe/shok ju ben te kuptoje qe eshte e/i dashuruar me ju por ju sndjeni asgje dhe pasi i thoni qe sju intereson ne ate kuptim por nuk terhiqet si do vepronit?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Varet nga puna dhe buxheti i punedhensit e nevoja per punen time... do aplikoja per nje pune tjeter e do e shikoja si nje mundesi metamorfoze dhe te vija aftesite e mija ne funksion..
Nese do te akuzonin padrejtesisht?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Gjej menyren mos te arrij ne ate pike askush..mundohem mos ti bej vendin por po ndodhi dy jane mundesite
1..do e meritoja
2 do ishte momenti i gabuar
Ne rastin e pare do mbaja pergjegjesite e mija duke u munduar te ulej ashpersia ne rastin e dyte do e rimerrja biseden ne nje moment me te pershtatur.
Nese ju kerkojne ndihne
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Si lejoj max sju ve rendesi ..e kam parim kush pergojon te tjeret svlen si person!
Nese do takoje dike qe dikur te ka lenduar qofte psikologjikisht apo drejtesisht
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Do rri pa gjume, e do flej neser ne shkolle:p
Nese je deshmitare ne ndonje vrasje?
 
Top