• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare do benit nese...

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Si do te jet e vlersoj dhuraten.rendesi ka qe mendu per mu
Nese te refuzojne nje dhurate qe e ke ba me shume dashuri?
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Shkelmin bythve

Nese te prek i xhaje boobsat me brryl pa dashje me qellim?
Shpirt kan edhe ata 😝🤣...vallaj se di se cfare do beja ✂(as keto nuk kan efekt tek ata🤣)
Nese kalon nje djale seksi me makine dhe fillon te ngacmon duke i ren dhe bories se makines ne te njejten kohe ?😝
 

MaYaDa

Don’t touch!
Vallaj kto qe i bien borise sme japin shije te mire po nese esht sexy do kullosja cik syte ene do ikja :p

Nese ta gjen nr e tel nje i fiksuar dhe te bezdis?
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Vallaj kto qe i bien borise sme japin shije te mire po nese esht sexy do kullosja cik syte ene do ikja :p

Nese ta gjen nr e tel nje i fiksuar dhe te bezdis?
Ah cfare me kujtove me kete 🤣,e kan bere qe i befsha gropen 🤣...dhe do veproja njejt ,do i fusja ne listen e zeze tek personat bezdises dhe tundues 🤣.
Nese fiksimi te kerkon ti bësh shoqen tende te dashur?😝
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Nuk merrem me berje, me duket veprimi me kot. Kush behet, behet vet.
C'do beje nese te godet prindi tani qe je ne moshe madhore?
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Do prekesha njesoj sic jam prekur edhe kur kam qën më e vogël pa ber zë
Nese do vendosnin prinderit per zgjedhjet e tua?
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Do ti them martohuni vet nese ju ka shku mendja per dasem lool
Nese sheh enderr te keq dhe te del gjumi mes nates dhe gjindesh veq vet?
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Do mberthej xhupin. Nese s'kam xhup do ve canten para dhe do iki sa me shpejt qe te mundem.

Nese thyen dicka te shtrenjte diku?
 

Tomka

Anëtar i ri
Blej tjera nese ka dyqan hap, nese jo fuck it ashu pis shkoj lol

Nese ke nje udhetim falas all inclusive por si kusht duhet me marr 3 shoqeruese me vete ke nga gocat e forumit do zgjidhje lol?
 

Marla

Rootless Tree!
E pse 3, a ti merrja te gjitha qe mos ju ngelej hatri lol

Nese do kishe opsion te jetoje midis shqiperise dhe nje shteti perendimor ke do zgjidhje?
 

Marla

Rootless Tree!
Ne Shqiperi asnje gje me sja vlen. Nese ke pare investo bli prona jepi me qera kaq

Nese do kishe mundesi zgjedhje ca do doje te hapje?
 

Vie

Anavie
Nuk besoj tme sfidosh se Jam shume e fort ne porte sikurse ne sulm
E para e ke te humb
Ça sfide tjeter do sugjerosh?:p
 
Top