• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare do benit nese...

Marla

Marla is back!
Çfare do benit nese te shohin qe rregjistrohesh ktu dhe levat fillojne e levizin nga te katra anet duke te ofru admin larg e larg ne nje lagje tjeter? ???
Sa pyetje interestorante lol

Me rroge eshte ky posti adminit dmth fito noj lek?

Nese po do e pranojsha

Nese so me lek po o per pordh tangerllik me marr kamzhikun kot me kot varet ca tipi je. Mu pershembull sme plas shume me tregu pordh neper forume se kam pordh di natura ne realitet sjam as natyre kamikazi/e sme pelqe kamzhiku. Jam shume liberal pa rregulla dhe korniza.
 

Vajza

Staf në FV.AL
Vendndodhja
Struga
Sa pyetje interestorante lol

Me rroge eshte ky posti adminit dmth fito noj lek?

Nese po do e pranojsha

Nese so me lek po o per pordh tangerllik me marr kamzhikun kot me kot varet ca tipi je. Mu pershembull sme plas shume me tregu pordh neper forume se kam pordh di natura ne realitet sjam as natyre kamikazi/e sme pelqe kamzhiku. Jam shume liberal pa rregulla dhe korniza.
Na mbyte me 🐒💨
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Cfare do benit nese meson nga dikush per tradhtine e bere nga miku juaj i ngushte!? Si do te vepronit, me ke do tflisnit se pari, cfare hapash do tkishit mare fillimisht...!?
 

Frank

Ashtu, kështu...
Sa pyetje interestorante lol

Me rroge eshte ky posti adminit dmth fito noj lek?

Nese po do e pranojsha

Nese so me lek po o per pordh tangerllik me marr kamzhikun kot me kot varet ca tipi je. Mu pershembull sme plas shume me tregu pordh neper forume se kam pordh di natura ne realitet sjam as natyre kamikazi/e sme pelqe kamzhiku. Jam shume liberal pa rregulla dhe korniza.
Ke harruar nje e🥺🥺
Liberal/e
 

ZHIGO

nothin’ last forever...
Cfare do benit nese meson nga dikush per tradhtine e bere nga miku juaj i ngushte!? Si do te vepronit, me ke do tflisnit se pari, cfare hapash do tkishit mare fillimisht...!?
Pytje qe te sikletos paksa kjo. Por duke analizuar nje her se çfare tradhtie behet fjale do dij ti jap dhe drejtimin e duhur. Por ama po tjet diçka naive thjesht e le te kaloj. Nuk e flas me njeri si do qe te jete tradhtia. Gur tngelet.

Si ja beni per te fjetur kur skeni gjum?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Mare per te lexuar dhe me mbyllen syckat:p
Nisesh ne nje udhetim dhe sheh qe ke harruar telefonin?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
As qe do i vereja, i harroj dhe ato qe kam.
Nese te vjedhin valixhen?
 

Hope

◕‿◕
Do e zevendesoja
Nqs ben pjes ne nje grup komplet i dezorganizuar dhe ti je mbreti detajeve dhe gjerave te planifikuara?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Do beja gjasme sme intereson.
Nese ke ftohte dhe je ne mes te nje mali?
 
M

Morfina

Nuk e di, ishalla kam mundesine te perdor tel.

Nese te fiket tel gjate nje bisede te rendesishme?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Do beja cmos te ndizet, ose do ia merrja dikujt tjeter.
Nese nga nje njeri ti pret fjale te mira dhe ne fakt ndodh e kunderta, zhgenjehesh?
 
M

Morfina

Fjalet e mira ti thot edhe ai qe sta do te miren, thuaj zhgenjim sjell thyerja e besimit pritshmeria.

Nese ta bejn rrafsh perhere?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Do vinte nje moment ku do shpertheja nfjale e sdo duroja mo.

Nese te thone cdohere zgjidh ti nje kafe ku do ikim, dhe pastaj atyre s iu pelqen zgjidhja?
 
M

Morfina

Hic mi bam tja bojn aty ta pin me pik 😜

Nese me vend te Kafese te sjellin caj?
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
E pi dhe sbej naze.
Nese te vjen nje i panjohur dhe te ulet ne kafe?
P.s e kam mendjen me dal e sma mban lol kam ngel te kafja sot lol
 
Top