• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare do benit nese...

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Provoje 1her ahahaha

Cfare do te beje dikush te thot qe shoqja jote e ngusht te ka shajt? Do e besoje direkt apo do reagoje ndryshe?
 
Do te mbaja dhe per dark 😊
Cfare do boje po te merrje vesh qe ke per te paguar nje gjob 3700 euro 😂
 
Hahahaha do me zente gripi direkt 😛😛 frymarrje me oksigjen direkt
Cdo te beje nese nuk arrin te thuash ate qe mendon?
Tym nga koka do me dilte ahahaha
Cfare do beje po te merrje vesh qe te kan adoptuar?
 
Se di skam pergj per ket
Cdo te beje nese te them qe ciftezimi jot i javes po me gjun? 😂😂
Do te isha e lumtur sepse ai mua me shfrytezon se te bej ty xheloze 😂


Sa per pyetjen
Ehuuu
Kam pas 3/4 chance te tilla
Njerin dhe pse e pelqeja jashtzakonisht shum e largova pikerisht per lekun.
Cfare do boje me 1 milion ?
 
Nuk e lshoj ndy kam 😂😂 shkoj ja kerkoi doren vet e sosi qdo dit tu ble 😂
Qfar do baje nese tu kish jap shanci me rreh quren 😂😂 @Dejv krrkk
Sma ban zemra me rreh 🤣🤣
Do te isha e lumtur sepse ai mua me shfrytezon se te bej ty xheloze 😂


Sa per pyetjen
Ehuuu
Kam pas 3/4 chance te tilla
Njerin dhe pse e pelqeja jashtzakonisht shum e largova pikerisht per lekun.
Cfare do boje me 1 milion ?
Do bjela nje kawasaki 😭😭😭. E kisha ble nje burr 🤣😋
Ca do beje nese do tradhtoheshe?
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Mka ndodh shpesh edhe ni gja nuk e kuptoj qdo her qe mkerko dikush jam pa asni lek nxhep 😥😥 po me qef qa do kisha i kisha jap 😢
Ni nat isha kafe me shoqe edhe erdh nja mosh e jona meno tu kerku lek koken posht e kish pas ul prej turpi 😢😢 pyt a u ka pi ma ajo kafe kur aj mu afru te tavolina😢
Qfar do baje nese dikush te kerko martes ne udh
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Mka ndodh para 1 viti 😂😂 e hupa kontrollen tu fol djemt o u myt o gjunah 1 her mka ndodh ama sdi sem pengo shum vallahi
Qfar do baje nese kishe pa dika nrrug tu jap shpirt be
 
Me ka ndodh me nje shoqe qe u rrezu oa ndjenja , e kerkova ndihm e tu qa , nuk mundem me ba dicka 😭😭. E kam zemren e dobt , as me prek smundem😢

ca do kishe ba nese ta le seen i dashuri 😋
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Eha them diqka ktu o dashuri virtuale kurjgo hiq
Para dy dite jo seen po mfuti bllok krejt be uuuu thash qa kam kshtu le virtual po as ktu asni sme do😂😂ama ata edoja per zemer po sdi qa ka ja lash kohes
Qfar do baje nese nesee nje femi qan ne rrug
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top