• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare dhurate do ju pelqente t`ju benin

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Dhurata eshte nje gjest shume pozitiv...nuk ka rendesi cfare ka brenda saj..rendesi ka qe dikush te ka menduar...te ka kujtuar...dhe kjo vlen me shume se gjithcka tjeter...
Fakti qe mendoi te te dhuroj dicka...eshte me e shtrenjte se vete dhurata...
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Ndonjehere nuk eshte dhurata ajo qe lumturon nje qenie....eshte ai gjesti i deshires dhe mendimit
Ne keto momente jam pa pretendime hic.....edhe nje puthje do e shijoja pafund
edhe nje shtrengim gush gush ... po ce do qe duhet me shtrengu letrat dhe me maru kto pune :mad: :mad: :mad:
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Dhurata me e vyer per mua do jet fëmija im,pastaj të tjerat mjafton një buzeqeshje e ngroht me miresi dhe dashuri
 
Top