• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare dhurate do ju pelqente t`ju benin

Ja dhe ketij nuk i them kurre jo.
Dhurata te tjera mos u mundoni kot te me beni se do i refuzoj kategorikisht😂
macob.non33.jpg
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Dhurata eshte nje gjest shume pozitiv...nuk ka rendesi cfare ka brenda saj..rendesi ka qe dikush te ka menduar...te ka kujtuar...dhe kjo vlen me shume se gjithcka tjeter...
Fakti qe mendoi te te dhuroj dicka...eshte me e shtrenjte se vete dhurata...
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Ndonjehere nuk eshte dhurata ajo qe lumturon nje qenie....eshte ai gjesti i deshires dhe mendimit
Ne keto momente jam pa pretendime hic.....edhe nje puthje do e shijoja pafund
edhe nje shtrengim gush gush ... po ce do qe duhet me shtrengu letrat dhe me maru kto pune :mad: :mad: :mad:
 

Bebw

🔒❤
Staf në FV.AL
Dhurata me e vyer per mua do jet fëmija im,pastaj të tjerat mjafton një buzeqeshje e ngroht me miresi dhe dashuri
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nje Apple Watch...meqe kane te gjith pse mos ta kem edhe une nje per p*rdh! lollollol

 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nje shpejtues kohe.
Hap e mbyll syte dhe t kisha mbaruar shkollen.
Apo sbehet kjo gje? Lol
 

elle

Chill
Nga meshkujt mos prit gje ... Te rent llotaria ishalla o zot ..te blejm dy nje mua nje ti lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Luletttt. :)) i dashuroj i adhuroj.
Fakt qe dhe me bejne dhe i bej vetes dhurata tilla, cdo jave lule te fresketa siper tavolines. :)
 

Ivy

Silence is full of answers...
Une skam nevoje per dhurata.
Me sinqeritet dhe te mendohem nuk me duhet gje.
Nuk kam gjera te shtrenjta,por ato qe kam ose i kam blere me djerse ose mi kane bere njerez te zemres.
Perhere do te desha te vetmen dhurate;mirekuptimin!
Vetem nese e kam kete arrij te jap me te miren.Me ben te ndihem e dobishme dhe e mbushur shpirterisht.
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
v99eodc5sfti.jpgKa qe kur me solli ajo e dyqanit testin per ta provuar qe dua ta blej... por harroj 😑
Se njeri sma blen
 
Top