• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare dhurate do ju pelqente t`ju benin

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Lover vetem kaq ? Kjo Eshte kollaj ..
I pelqej dhuratat e thjeshta, sado te thjeshta qofshin. Ne fund, me gezon fakti me shume se i bie ndermend x personit, gje qe e vleresoj me shume se sa dhuraten por, meqe jemi tek dhurata bash si dhurata, parfumat i dua me se shumti, aq shume saqe edhe kur bie ne gjume parfumosem loool
 

Desa

Temet Nosce
Nuk i pëlqej dhuratat, por po të ishte një libër mundësisht edicioni i parë dhe i nënshkruar, nuk do thoja jo.
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
I pelqej dhuratat e thjeshta, sado te thjeshta qofshin. Ne fund, me gezon fakti me shume se i bie ndermend x personit, gje qe e vleresoj me shume se sa dhuraten por, meqe jemi tek dhurata bash si dhurata, parfumat i dua me se shumti, aq shume saqe edhe kur bie ne gjume parfumosem loool
@Loverboy teper i sakt si gjithmone e un jam 100% dakort ty qe mjafton mendimi .
personalisht e Thash me lart prezenca Eshte dhurata me e bukur . Ne fakt kam mare aq shume dhurata po ato te uruara dhe mbreti i pranon tani preferoj dhurata surprize gjerat e vecanta pak e sak tip udhetimesh .

ide e bukur kjo e parfumosura para se te flesh ..kur te mbaron parfumi Ne rastin e korones psh qe dyqanet jan mbyll si ja ben apo vendos nje tufe lule ? Lol
Me bere te qesh me kte qe the .:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Vie


Nje dush i shpejte, mjafton qe era te te vie e mire, i paster, ne rast se ta zeme, me eshte harxhu parfumi :p

Sincerisht, parfumi eshte gruaja ime e dyte lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jomaterialiste: poeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
E ke dite se disa vende arabe e kane poezine si menyre per ta fituar zemren e nje gruaje :p ?
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
@Vie


Nje dush i shpejte, mjafton qe era te te vie e mire, i paster, ne rast se ta zeme, me eshte harxhu parfumi :p

Sincerisht, parfumi eshte gruaja ime e dyte lol
Duke ti duke se te shkelqen fytyra.
E paskemi Dicka te perbashket se dhe un si rose jam ..saher dyfsh me vjen faktura e ujit dhe mu lol
Sa per parfumet i blé nga dy qe ti kem stok ..kshu bej dhe ti :p ( dmth thuaj partneres) lol
Ika njehere pacim je njesh .🤗
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Shendet, dashuri, lumturi, paqe ne bote, kure per kancerin, mbrojtje per endangered species....Oops u ngaterrova, s’qeka kjo tema! 😛
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Nëse dikush të dhuron kohën ,është diçka shumë e madhe; pastaj sesa cilësisht është e mbushur koha,ky është në muhabet tjetër.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jam dhurate vet, s'du dhurata :p
 

N0

Old School.
Me jep 1 milion euro se vi ta sjell ne kasafort madje 😌
Tani milionat jane ne rruge e siper..mbase vjen mbase Svjen. Merr çamçakizin se paska shije djegese dhe hudhe pak ke koshi te lutem. :p
 
Top