• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare dhurate do ju pelqente t`ju benin

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pffff kur ben sikur ke gusto pfff , po kjo ben sa shpia jote moj ?
Po ç’lidhje ka sa bën? Jo çdo gje qe kushton domosdoshmërisht eshte e bukur. Floriri i verdh s’hyn tek preferencat e mia.
 

Lauri

Anunnak
Ato jan per te nxjerr syt , ti thu si din 🤪
Shife Lega sa o shnosh ,ndaj bo palestër ajo se nuk e merr Lambooo 🤣🤣🤣
Mos u bo merak se hyn kudo ajo se bën ene palestër 👍
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Mmmmm
Jo jo se them se prishet deshira pastaj
 
Top