• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare dhurate do ju pelqente t`ju benin

Gh0st

Anetar me halle!
Vendndodhja
Live fast,Die young!!
Harruam bileten or cun, te tjerat me vone... lol
Bileten ma ler mua ne dore,se e Stis une.. Te gjithe ata qe e kan rrogen 80.000 lek e posht nuk do kontribuojne sepse u biem me qaf,ti lem ne hallet e tyre.. Ca jan kta over 80,000 me rradhe te gjithe biles ktyre si puna jote @Tiku qe te vete 6000 e kusur rroga vlla duhet te depozitosh nga 200 e siper :p une qe e kam 1 e kusur 70 me mik :p Te vershojne donacionet per Tiku llastikun..
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
Bileten ma ler mua ne dore,se e Stis une.. Te gjithe ata qe e kan rrogen 80.000 lek e posht nuk do kontribuojne sepse u biem me qaf,ti lem ne hallet e tyre.. Ca jan kta over 80,000 me rradhe te gjithe biles ktyre si puna jote @Tiku qe te vete 6000 e kusur rroga vlla duhet te depozitosh nga 200 e siper :p une qe e kam 1 e kusur 70 me mik :p Te vershojne donacionet per Tiku llastikun..
Ma ule icik pagen , me mbeti qejfi hahahahahaha
 

Gh0st

Anetar me halle!
Vendndodhja
Live fast,Die young!!
Ma ule icik pagen , me mbeti qejfi hahahahahaha
po une sdoja te nxirrja keq mor para te gjitheve ketu se do te thonin pastaj jazek te qofte me gjith kete rroge kerkon donacion nga 10$ nga ne.. :p ore kam nje ide fantastike me kte Donacionin,po sikur te vemi shofim Real city ne Madrid :D vetem Bileta e avionit na duhet se tjerat i kemi gati Shpine e kam une andej biletat i gjej une Madrid :p
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
po une sdoja te nxirrja keq mor para te gjitheve ketu se do te thonin pastaj jazek te qofte me gjith kete rroge kerkon donacion nga 10$ nga ne.. :p ore kam nje ide fantastike me kte Donacionin,po sikur te vemi shofim Real city ne Madrid :D vetem Bileta e avionit na duhet se tjerat i kemi gati Shpine e kam une andej biletat i gjej une Madrid :p
Po nuk fute e nje xhirro ne strip-tease club nuk vij... lol
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
Ketri rrite çik dozen vlla.. Kam par nje Pallto per meshkuj Burberry 4190$ ta nis Link coja ndonjeres ta bej dhurat
Kjo seshte gjo fare ta dish ketu ne itali nje zonje e moshuar per krishtlindje beri nje ore je flokesh te shkurter ne parukeri 600 euro
Epo dhe 600 euro lesh sbehet
 
Top