• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare dhurate do ju pelqente t`ju benin

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Do ja bej vetes dhurat ket dashurin
Screenshot_20200429-155500_Facebook.jpg
Screenshot_20200429-155548_Facebook.jpg
Screenshot_20200429-155554_Facebook.jpg
🙏🙏🙏 se ste ben kush sevap sot jo ka shku lek ne dor te hori
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Gjeta nje AudiQ7 e 2009 5000 euro .Un jam e lire ne dhurata. a vetofrohet njeri😔.
@Mogli ketu do tregohet sa shume jete me ke 🤪
 
Nje pale pushime me njonin ne nje ishull te pabanuar mundesisht.
Mos kete as internet bthw lol

Ah se harrova edhe 1 Bantley continental GT coupe 2020 W12

Endrra jane ben vaki e dalin lool
Ah do Fshati ne fest Banltey,mesoj emrin.. pastaj per te marr Bantley Gt coupe rryfshetet mos i merr me te vogla se 30.000 euro lol

Te sfidoj me RS6 MTM ABT :D :p
 

Mogli

🇦🇱
Nje pale pushime me njonin ne nje ishull te pabanuar mundesisht.
Mos kete as internet bthw lol

Ah se harrova edhe 1 Bantley continental GT coupe 2020 W12

Endrra jane ben vaki e dalin lool
Ato tparat ti plotesoj edhe skam shpenzime hahahahaha...nersa per bentley vec nga ata me telekomande shtyjme kohen ne ishull 🤣🤣🤣
 

WxP

Tech
Edhe te paketume se e shqyejm vet ambalazhin lool
 

Marla

PPSL
ku i ke Tokat se me duhen nja 5 Hektar te mbjell ullinj,te shtojm Pasurine lol..

po ti meqe e doje at Bentley e mban dot duke djegur? :p lol

i kam me gjithe ullinj 500 vjecare madje :D

une jam rrezik publik, sme lejne me bantla se kane frike mos jua bej viza viza si uniforma e juvesb :p lool
 
i kam me gjithe ullinj 500 vjecare madje :D

une jam rrezik publik, sme lejne me bantla se kane frike mos jua bej viza viza si uniforma e juvesb :p lool
te jemi realist Bentley Audi e ca jan W12 over 500Hp duan by th se nje moment esh te ikin nga dora dhe te shesesh veshken pastaj po shpetove.. lol
 

Marla

PPSL
te jemi realist Bentley Audi e ca jan W12 over 500Hp duan by th se nje moment esh te ikin nga dora dhe te shesesh veshken pastaj po shpetove.. lol
ai nou, une vertet jam katnare qe ha i her n hon hudher kot me zbut jeten e luksit gjasme lol por marr vesh edhe une nga qyteterimi lol
 
Top